Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem: W skrócie: bolesne do granic wytrzymałości miesiączki, wymioty biegunka - odkąd schudłam to każdy okres rozpoczynał się takim koszmarem Ginekolog na początku przepisał Luteinę 50 podjęzykowo (16-25dzien cyklu) i przeciwbólowe. Podziałało, jednak bóle i jelitówka wciąż towarzyszyły. Polecił antykoncepcję (Axia Conti) - brałam 3 miesiące - jak ręką odjął jednak przez brak ruchu w pracy, bardzo bolały mnie żyły i przez wzgląd na ogromna obawę zakrzepicy (był przypadek w rodzinie ale dalszej) - postanowiłam zakończyć przygodę z antykoncepcją na tych 3 miesiącach. Po unormowaniu krwawienia z odstawienia, miesiączki były w miarę regularnie, ból znikomy a nudności brak. I tak przez 4 miesiące - teraz dostałam okres i wszystko wróciło wiec zaniepokojona udałam się natychmiast do lekarza, mowie co i jak i zaznaczam, że nie chce przyjmować antykoncepcji hormonalnej. Poleciła wiec wrócić do luteiny - przepisała podobna receptę do tej sprzed tabletek anty dodając priobiotyk, żeby coś z jelitami tez podziałać - i teraz pytanie: jeśli już zacznę przyjmować luteinę według zaleceń i będę to brać przez określony okres czasu (bodajże recepta na 2-3 miesiące) to rozpoczynając współżycie w tym czasie powiedzmy, mam się spodziewać ciąży bądź mieć z tylu głowy, że ten pierwszy raz może okazać się ciążą, biorąc Luteinę czyli progesteron? już sama nie wiem co myśleć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...