Skocz do zawartości
Forum

Sam już nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam sam ze sobą problem mam juz 23  lata a życie ucieka mi przez palce, żyłem w swoim świecie iluzji w której było mi dobrze i zarazem nie dobrze ,bo odczuwałem że coś robie nie tak. Teraz  czuje ze przegrywam życie bo tak naprawdę nigdy sie nie o nic nie  starałem. Mam może 1-2 znajomych  Raz na jakis czas ale rzadko przejde sie na impreze. Brak kontaktów seksualnych i zwiazków  powoduje nieśmiałośc wynikającą z nieobeznania się z tematem co powoduje że nie umiem w odpowiedni sposób nawiazać kontaktu jak i czegoś stworzyć nawet na szybki sex bo sie wstydze i nie umiem sie odpowiednio otworzyć. flustrowało mnie to już dosyć dawna ale myslałem że z czasem sie coś zmieni,noo i tak leci już rok za rokiem,nie chodzi o to że nie umiem rozmawiać i kompletnie sie nie odzywam,mam poczucie humoru,umiem też sie bawić, chodzi o to że nie potrafię sie przełamać by mierzyć wyżej. zawsze miałem mam pesymistyczne nastawienie z regóły  i bardzo leniwe podejście do wszystkiego. zaiteresowania no tak średnio ćwicze regularnie ale czuje ze to  za mało no i tak samo z wiedzą ogólną u mnie słabo. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe to też kicha,jestem kucharzem ale to mnie za bardzo nie jara wiec pracuje na jakiś magazynach. chce po prostu zacząc żyć,o doświadczać życia ale ciągle mnie coś blokuje. mieszkam juz 4lata na swoim i tak naprawde nic sie nie zmienia wkurwia mnie to juz bardzo.

Pisać wszystko co myślicie pozdrówki.  

Odnośnik do komentarza

No to ja polecę metodę próbowania. Wychodzi, że często kierujesz się lękiem lub niepewnością aby coś zrobić...co sprawia że nie robisz nic. Sugeruje losowo kiedy następnym razem pojawi się jakaś propozycja lub okazja i zauważysz u siebie chęć uniknięcia tej sytuacji...to zmusić się aby jednak to zrobić. Tylko zaczynając robić to czego nie robiłeś możesz coś zmienić lub zrozumieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...