Skocz do zawartości
Forum

Facet nie jest zazdrosny o mojego byłego.


Gość Oejej

Rekomendowane odpowiedzi

 Gdy siedzę z jakimś chłopakiem on nie może spać i widziałam jak pisał do kolegi że pewnie tamten się dobiera. Idziemy ulica, jakiś facet się patrzy, on już zły. Raz wyskoczył z tekstem do kolesia ze mu zaraz wjebie, jak nie przestanie, tamten uciekł bo jednak mój jest postawmy i wysoki. Teraz już tak nie mówi bo go prosiłam o to ale zawsze ma ochotę. Mówi że każdy chciałby mnie bzykac itp

Ale o byłego nie jest zazdrosny, nie próbuje mu dorównać wręcz go chwali. 

A ja powiedziałam że nie będę z kimś gorszym od exa więc dlaczego on się nie stara tamtemu dorównać? 

 

Odnośnik do komentarza

A dlaczego miałby chcieć mu dorównać? Nie lepiej być sobą? Po co wogole zajmować się tematem ex? Ex, czyli czas przeszły, po co marnować teraźniejszość na przeszłość? A co do chęci bicia, to świadczy tylko o tym, że koleś jest niezbyt normalny, dziecinny I ma kompleksy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Oejej napisał:

Ale o byłego nie jest zazdrosny, nie próbuje mu dorównać wręcz go chwali. 

A ja powiedziałam że nie będę z kimś gorszym od exa więc dlaczego on się nie stara tamtemu dorównać? 

Tak mu powiedziałaś? Dziwię się, że jeszcze z Tobą jest. Każdy ma prawo być sobą, a jeśli go nie akceptujesz, to po co z nim jesteś? Jeśli Twój były był np biznesmenem, a aktualny jest robotnikiem budowlanym (co jest prawdopodobne, biorąc pod uwagę jego zachowanie), to zamiast obniżać loty, trzeba było znaleźć jeszcze lepszego od tego poprzedniego.

Warto mieć poczucie własnej wartości na właściwym miejscu, ale czytając Twój post, odnosi się wrażenie, że masz dość przerośnięte ego.

Kiedyś Grechuta śpiewał: "Nie dokazuj miła, nie dokazuj, przecież nie jest z ciebie znowu taki cud"

Odnośnik do komentarza

Hmm to czyli dobrze zrozumiałem ? Nie będziesz z nikim gorszym od exa...ale jesteś bo ten nowy nie próbuje tamtemu dorównać ? A w swoim wspaniałym planie wzięłaś pod uwagę ten okres przejściowy kiedy aktualny jeszcze się nie zmienił w exa czy uznałaś, że na ochotnika będzie się zmieniał pod twoje dyktando ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...