Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość d...s

Witam. Jestem w trakcie przyjmowania pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych Belara. Pierwszą tabletkę wzięłam zgodnie z zasadą pierwszego dnia miesiączki. Ta okazała się jednak bardziej skąpa i prawie bezbolesna w przeciwieństwie do poprzednich (biorę tabletki ze względu na bardzo bolesne miesiączki). W 12 dniu przyjmowania tabletek pojawiło się plamienie i lekki ból podbrzusza. Przy 15 tabletce pojawiło się dość obfite krwawienie i nieustanny, silny ból brzucha na który nie pomogły leki, które zawsze brałam. Dodatkowo wymiotowałam, a wcześniej na początku blistry zdarzyły się nudności. Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. Mam zdiagnozowaną małą torbiel jajnika, którą jest do obserwacji za 2 miesiące. Jak sobie pomóc? Czy ból i krwawienie ustanie i są to objawy niepożądane antykoncepcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...