Skocz do zawartości
Forum

Ulubione kosmetyki naturalne


Gość Makiria

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jakie są Wasze ulubione kosmetyki naturalne, bez których nie wyobrażacie sobie już pielęgnacji? Dużo dobrego słyszałam o Nacomi, ale nigdy nie używałam tej marki, jakie są wg Was produkty warte przetestowania?

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie jestem wybredna, jeśli chodzi o kosmetyki, natomiast Nacomi jest jedyną marką, której nie sprawdził mi się naprawdę ŻADEN kosmetyk. Trochę tego przetestowalam i dla mnie wszystko okazało się mega bublem. Także dla mnie ta marka jest już skreślona i nic więcej od nich nie kupie.

Za to bardzo polecam markę Ecolab. No ale to tylko ja, ktos inny moze mieć inne odczucia ?

 

Odnośnik do komentarza

Hialuronowy tonik polecam, niezależnie od wieku https://janda.pl/79-oczyszczenie-skory. U mnie obowiązkowy, bo mam delikatną cerę. Praktycznie codziennie chodzę z witaminą A rozsmarowaną na twarzy, bo nawet drobne wahania temperatury mnie niszczą. To jedyny żel micelarny, który mnie nie podrażnia i realnie widzę, że działa. Co ciekawe to jeden z niewielu na rynku w pełni hipoalergicznych płynów micelarnych, dość uniwersalnych dla młodszych i dojrzałych kobiet.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w pełni. Jednak naturalne kosmetyki mogą być dla Was dużym ułatwieniem w kontekście odpowiedniej pielęgnacji. Na pewno mogę Wam zasugerować, byście zawsze stawiali na jak najlepsze produkty, szczególnie te które nakładacie na swoją twarz.

Odnośnik do komentarza
Moim ostatnim odkryciem jest odżywka w sprayu https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracje/odzywka-w-sprayu-rokitnikowa-natura-siberica-professional/ . Używam jej na co dzień do stylizacji włosów. Nadaje włosom miękkość, są podatne na układanie, błyszczące i przede wszystkim odżywione!!  Zamówiłam ją w drogerii internetowej  yasmeen.pl  Naprawdę godna polecenia !!
 

 
Odnośnik do komentarza

Hej, akurat w kwestii urody i nietuzinkowych kosmetyków to stawiam na naturalne kosmetyki do ciała, korzystam już jakiś czas i przekonałam się, że naturalna pielęgnacja twarzy daje na prawdę świetne efekty. Tak samo jak naturalne kosmetyki do demakijażu i tu mam swoje ulubione produkty, polecam w szczególności hipoalergiczny żel którego działanie doskonale uzupełnia tonik łagodzący, po tych produktach mam bardzo gładką cerę.
 

Odnośnik do komentarza

U mnie też natura na pierwszym miejscu

A mój the best to Serum 7 Olejów zamiennik kremu - stosuje na noc , czasem w weekendy i na dzień - bo daje speltakularne efekty poprawy wyglądu i nawilzenia skóry - to jest nie do opisania, tego trzeba doświadczyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...