Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, piszę, by choćby w najmniejszym stopniu pozbyć się swoich obaw. 28.12 odbyłam swój ostatni stosunek, tuż po miesiączce. Po ok dwóch tygodniach od stosunku wystąpiły plamienia,(dodam, ze zdarzały się, jednakże jednodniowe i niebolesne), które trwały przez trzy dni, a pierwszego dnia towarzyszył ostry bol podbrzusza. Dwa tygodnie później odbyłam wizytę u ginekologa. Ginekolog stwierdził, ze plamienia, jakie wystąpiły moglby wystąpić z powodu jajeczkowania, a po badaniu usg stwierdził, ze w moim jajniku znajduje się zmiana drobnotorbielkowata, z powodu której zostały mi przepisane tabletki antykoncepcyjne, aby wyleczyć chorobę, a także wyrównać cykl, ponieważ zazwyczaj trwa 42dni, w wieku 18 lat. Aktualnie okres spóźnia mi się 10dzien, a cykl wynosi 53dni. Takie sytuacje zdarzały się już, ale przed współżyciem, stad moja obawa. Czy opisane objawy i spóźniający się okres może być wynikiem ciąży czy przeżytego stresu oraz zwyczajnego długiego cyklu? Dodam, ze podczas stosunku zabezpieczyłam się, a w dodatku nie było spermy, aczkolwiek wiem, ze takie szanse zapłodnienia tez istnieją. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...