Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję rady/pomocy. Minęło 22 dni od kiedy doszło do stosunku z facetem. Twierdzi, że wtedy nic nie wytrysło mu w środku, tylko jak twierdzi cofnęło mu się. Ja mam dzisiaj 32 dzień cyklu a okresu nie ma a zazwyczaj dostawałam po 28 dniach. Robiłam test ciazowy wczoraj w południe i wyszedl negatywny ale korciło mnie by zajrzeć dzis i juz ma druga blada kreske ale nie wiem czy wynik teraz jest ważny. Dodatkowo mam od kilku dni czasem bóle brzucha i bialo-zolte uplawy. Dodam, że w międzyczasie rozstałam się z nim stres,nerwy i dodatkowo dużo dźwigam w pracy . Czy mogę być w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

skoro zrobilas test i wyszedł negatywny to raczej mało prawdopodobne, jeśli okres nie pojawi się idz do ginekologa. Natomiast jesli chodzi o zabezpieczenie pomyśl o nim, ja stosuje diafragma caya błonę silikonową i nie mam tych lęków

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj dokładnie ulotkę dołączoną do testu. Często jest tak, że po 5 czy 10 minutach nie powinno się go sprawdzać,  bo wtedy nie jest już wiarygodny. Jeśli będziesz się bardzo stresowała to pójdź na badanie krwi beta hcg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...