Skocz do zawartości
Forum

Pompa


Gość mikiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Chce w budowanym domu zrobić pompy ciepła gruntowe i szukam wykonawcy, który będzie w stanie zagwarantować zrobienie takiej instalacji na odpowiednim poziomie. Jak jesteście w stanie coś sensownego pod tym kątem zaproponować to dajcie znać.

 

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że u mnie pompy pracują drugi zimowy sezon, jednak znalezienie wykonawcy wcale nie było proste. Sporo jest wykonawców na rynku, ale jak się tak szuka to się okazuje, że tych, którzy się na tym faktycznie znają jest niewielu. My ostatecznie wybraliśmy www.strefapompciepla.pl właśnie głównie dlatego, że w trakcie rozmowy można było wyczuć fachowość tych osób, które u nich pracują.

 

Odnośnik do komentarza

W sumie pompy ciepła są bardzo dobrym rozwiązaniem i ja muszę dodać, ze jeśli chodzi o te kwestie to również fajnie jest co nieco wiedzieć jaką instalację i urządzenia wybrać. Na pewno moim zdaniem jeśli zastanawiamy się nad montażem pompy ciepłą to nie zwlekajmy z tą decyzją.

Odnośnik do komentarza

Na pewno samo posiadanie pompy ciepła jest bardzo fajną opcją i ja również muszę przyznać, że niezwykle ważną kwestią jest to aby wiedzieć jakie współczynniki są ważne i co warto o nich wiedzieć. W każdym razie zachęcam na pewno do zapoznania się z wpisem https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/wspolczynnik-cop-i-scop-czyli-co-oznacza-sprawnosc-pompy-ciepla/ gdzie właśnie o nich doskonale napisano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...