Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od jakiegoś czasu ważę 89kg a mam dopiero w marcu 15 lat więc prosiłbym o jakąś pomoc w ustaleniu diety i odpowiednich ćwiczeń, podobnie już próbowałem z aplikacją do ćwiczeń na mięśnie takie jak sześciopak itp. ale wiem że bez odpowiedniej diety nie dam rady schudnąć dlatego prosiłbym o ustalenie odpowiednich diet które by pomogły. Wiem także co jeść i jak ale zbytnio bez wytypowania nie schudnę. Z góry dziękuję za odpowiedzi co do mojego pytania i życzę miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza

Deficyt, mniej słodyczy mniej cukru, gotowanie na parze, więcej warzyw i owoców, polecam poszukać na instagramie dietetyków, ewentualnie poczytac jakieś artykuły specjalistyczne np. na fitlinepolska.pl, bardzo polecam można się dużo dowiedzieć. Sport jest bardzo ważny, ale wql aktywność taka jak spacery, bieganie, zdrowe przekąski. ?

Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest mój odwieczny problem. I już sama nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. A że w dobie pandemii to już tym bardziej ciężko jest się gdziekolwiek dostać. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie znaleźć dietetyka online. I tak też między innymi natrafiłam na tę stronę https://wizerunekkobiety.pl/dobry-dietetyk-online-pomoze-ci-zadbac-o-zdrowie-w-czasach-pandemii/  z której to wiele na temat dietetyka online się dowiedziałam 

Odnośnik do komentarza

Sami musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka dieta będzie dla Was szczególnie korzystna. Ja z góry mogą powiedzieć, że warto byłoby przemyśleć, czego potrzebuje Wasz organizm. Dla wielu osób na pewno dieta 200 kcal będzie najlepszym wyborem, więc warto byłoby bliżej sprawdzić ten temat już teraz.  

Odnośnik do komentarza
Gość alicja88

Ja polecałabym zupełnie coś innego. Sprawdzcie sobie https://therascience.pl/  metodę lignaform.
Szczerze mówiąc, jeżeli szukacie najlepszego sposobu to tylko właśnie ta metoda.. Bezpłatna edukacja o jedzeniu i bardzo szybkie efekty! Schudłam po pierwszym tygodniu 3kg. To dla mnie motywacja do tego żeby trzymać się tej metody.

Odnośnik do komentarza

U mnie oferta Mój Catering (www.mojcatering.com) się bardzo dobrze sprawdziła i jestem zadowolony z tego co mają w ofercie. Chciałem dietę wegetariańską z rybami i tutaj akurat u nich można było faktycznie znaleźć taką sensowną propozycję. Jak dla mnie warto z takiej propozycji skorzystać i nie martwić się o konieczność samodzielnego gotowania.

Odnośnik do komentarza

Rozmiar porcji nie ma znaczenia, a kaloryczność posiłków. A co do cateringu dietetycznego - to świetne ułatwienie dla osób, które właśnie kalorii liczyć nie lubią bądź nie chcą. Są rozmaite diety, dla każdego coś miłego ? Ja pudełka zamawiam sobie z firmy Burak Dieta, https://burakdieta.pl/diety/, mogę polecić, bo jedzenie naprawdę smaczne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Migdalova

Bardzo ciekawe kwestie zostały poruszone w tym temacie. Odżywianie jest na tyle skomplikowane, że trudno wszystko opisać w jednym poście. Moim zdaniem to najważniejsze jest by skutecznie zmienić swoje nawyki żywieniowe. Wiele osób nie zdaje sobie sprawę z faktu, że często formujemy je od najmłodszych lat swojego życia. Później wchodzimy w dorosłość i często sobie zadajemy pytanie: dlaczego jemy to co jemy? Właśnie z wyżej opisanego powodu. W pierwszej kolejności musimy zrobić listę produktów, które spożywamy na codzień, a może nie do końca są dla nas pożyteczne. Mam tutaj na myśli jedzenie typu fastfood, słodkie napoje czy słodycze. Zawsze musimy szukać zamiennikó, a mogą nimi być chociażby orzechy pistacjowe sklep - https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-pl-1126-PISTACJE.html posiadające w sobie wiele cennych składników odżywczych. Musimy też przygotować plan wdrażania nowych nawyków w życie, najlepiej metodą "małych kroków".

Odnośnik do komentarza

Mi się udało schudnąć dopiero odkąd zamawiam catering dietetyczny i dużo spaceruję. Na siłownie mi się nie bardzo chce chodzić ale ruch jednak jest ważny. Zamawiam dietę standard z Caterino.pl i mam posiłki na cały dzień. W pełni mi to wystarcza, nie jestem głodna w ciągu dnia i nic nie podjadam. Regularne i odpowiednie porcje posiłków dziennie to podstawa. Wcześniej próbowałam różnych diet ale albo nie miałam czasu na odpowiednie przygotowanie posiłków albo mi nie smakowało no i byłam głodna. 

Odnośnik do komentarza

Dobrze zbilansowana dieta to podstawa! Ja odkąd jestem na diecie postanowiłam wprowadzić do niej tylko wysokiej jakości, zdrowe produkty ?  Bardzo polecam sklep internetowy ze zdrową żywnością https://jawo2008.pl/ ? Bogata baza najlepszych produktów, które na pewno będą sprzymierzeńcami w odchudzaniu ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość barka55

A może dieta Ewy Dąbrowskiej? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Dalibyście radę na samych warzywach i owocach i to w dodatku w dużej mierze surowych? Ja chyba tak, ale to ze względu na to, że i tak na co dzień jem mało mięsa i nabiału. Taką dietę można zamówić na stronie https://fit-body.com.pl/dieta/post-dr-ewy-dabrowskiej/ poczytajcie sobie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście dieta i ćwiczenia to jest podstawa, ja do tego dorzuciłam też detoks. Chciałam najpierw oczyścić swój organizm. Na detoksykacji organizmu byłam w  gabinecie terapii dla zdrowia Motylek w Bydgoszczy, detoks był prowadzony przez doświadczonego specjalistę. Podczas całego procesu czułam się dobrze, postępowałam zgodnie z zaleceniami, a po detoksie faktycznie miałam jakby więcej siły i motywacji do odchudzania, polecam serdecznie. 

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście dieta i ćwiczenia to jest podstawa, ja do tego dorzuciłam też detoks. Chciałam najpierw oczyścić swój organizm. Na detoksykacji organizmu byłam w  gabinecie terapii dla zdrowia Motylek w Bydgoszczy, detoks był prowadzony przez doświadczonego specjalistę. Podczas całego procesu czułam się dobrze, postępowałam zgodnie z zaleceniami, a po detoksie faktycznie miałam jakby więcej siły i motywacji do odchudzania, polecam serdecznie. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...