Skocz do zawartości
Forum

Jak wzbudzić pożądanie w kobiecie


Gość Kamder

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nietypowe pytanie, ale odkąd pamiętam mam z tym problem. Chodzi o to, aby stać się w oczach kobiety bardziej sexy... :)
Macie może jakieś swoje sposoby, w jaki sposób wzbudzić w kobiecie pożądanie?

Odnośnik do komentarza

Ale zamierzasz wzbudzić pożądanie w swojej kobiecie czy może w kobiecie, której jeszce nie znasz?

Bo jeśli idziesz na podryw to najważniejsza jest dobra gadka, ładne ubranie, pewność siebie. MOżesz ewentualnie wspomóc się feromonami ( tylko porządnymi typu love desire albo pheromone essence).

Jeśi masz już kobietę ale nie chce jej się uprawiać seksu to zmień coś. Wybierzcie się na wycieczkę albo kup jakieś zabawki erotyczne.

Odnośnik do komentarza

W swojej. Tak sobie czytam swojego pierwszego posta i może faktycznie trochę źle to określiłem. W ostatnim czasie po prostu żona nie chce ze mną uprawiać seksu i chciałbym trochę zwiększyć u niej pożadanie. Zabawki erotyczne już są . Zastanawiałem się raczej nad jakimś afrodyzjakiem.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to dbaj facet o siebie. Kup sobie czasem jakaś nowa koszulę, elegancka. Może w gust żony. No i zrób czasem coś specjalnie dla niej. Niech widzi że się starasz by między wami było ok. To ważne dla kobiety żeby ona myślała o seksie. Tak te rzeczy mają znaczenie. Facet może się kochać czasem ot tak. Kobieta musi np. wiedzieć i czuć że między nią a partnerem jest dobrze by chciała uprawiać seks.

Poza tym warto pamiętać że..Kobieta tak jak mężczyzna też popada w rutynę codzienności. Też może nie mieć ochoty przez problemy czy to życiowe czy w pracy. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, laurette napisał:

Facet może się kochać czasem ot tak. Kobieta musi np. wiedzieć i czuć że między nią a partnerem jest dobrze by chciała uprawiać seks

Baba chce do seksu jeszcze oprawę. Mężczyzna bardziej wyznaje idee Yin Yang, czyli mężczyzna daje kobiecie siebie, baba daje mężczyźnie siebie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Loraine napisał:

Incel, czyli  podchodzisz i mówisz do kobiety - Pani babo, Pani babo, daję pani siebie ? 

Mnie nie dziwi takie nazywanie kobiety przez osobę jawiącą sie jako incel.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, laurette napisał:

Mnie nie dziwi takie nazywanie kobiety przez osobę jawiącą sie jako incel.

Nie chodzi o zdziwienie, tylko :

20 godzin temu, Gość incel napisał:

mężczyzna daje kobiecie siebie, baba daje mężczyźnie siebie.

?

Odnośnik do komentarza

Jesli chcesz przetestować sobie afrodyzjak to proponowałbym zacząć od hiszpańskiej muchy. Jest fajna, jakiś czas temu z żonką sobie przetestowaliśmy bo również chcieliśmy zobaczyć czy to działa czy nie i coś w tym jednak jest. Wystarczy kropla i mojej przynajmniej o wiele bardziej chce się uprawiać seks. Musiałbys przetestować sam jak działa to na Twoją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...