Skocz do zawartości
Forum

Fotowoltaika


Gość ccxcx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, może ktoś z Was robił w ostatnim czasie instalacje fotowoltaiczną na Podkarpaciu i jest w stanie mi podpowiedzieć jakąś firmę, po ofertę której ewentualnie warto będzie sięgnąć? Jak macie coś sprawdzonego co możecie zaoferować to dajcie znać, chętnie skorzystam.

 

Odnośnik do komentarza

Instalacje fotowoltaiczne to temat bardzo popularny i szukając firmę wybierz taką z doświadczeniem. U nas robił Hymon, który zaprojektował, zamontował całą instalację sprawnie i fachowo. Na realizację nie musieliśmy czekać zbyt długo ponieważ mają liczne ekipy działające w całej Polsce. Dodatkowo pomogli nam w papirologii dotyczącej dofinansowania. Na cała instalację mam  lat gwarancji jak i opiekę serwis.

Odnośnik do komentarza

Fotowoltaika to przyszłość. To właśnie dzięki niej po prostu możemy oszczędzać pieniądze, być eko, posiadać po pewnym czasie zupełnie darmowy prąd. Trzeba oczywiście dobrze dobrać panele, wykonać instalację. Tym kompleksowo zajmuje się firma https://eeef.pl/  . Myślę, że warto się do nich zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Gość PatrycjaPati

Słyszał ktoś z Was o takim rozwiązaniu jak montaż instalacji na osiedlu domków jednorodzinnych? Czytałam o tym tutaj https://pgmpv.pl/artykuly/systemy-fotowoltaiczne-na-calych-osiedlach/ i myślę, że to super opcja. Zastanawiam się tylko, jak to się załatwia? Miał ktoś u siebie na osiedlu taką sytuację? Chętnie bym zarzuciła temat sąsiadom ?

Odnośnik do komentarza

Także słyszałam, że dzięki panelom fotowoltaicznym możemy znacznie więcej zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Ale z drugiej strony takie panele do tanich nie należą. Dlatego też zanim się zdecydujemy na taki krok to musimy znaleźć dobra i fachową firmę. I tak trafiliśmy na tę firmę https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-nowa-ruda/ która to zajmuje się montażem paneli z najwyższej jakości materiałów.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie można będzie liczyć na propozycje jeśli chodzi o www.4-eco.pl. Firma specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii i to duże doświadczenie po ich stronie faktycznie widać, można liczyć na to co będą w stanie zaproponować jeśli chodzi o panele, na pewno będą mogli wykonać indywidualnie dopasowaną do klienta instalację i to również warto brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Firma Woltanic ze Stęszewa zajmuje się między innymi wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych jeśli chodzi o Wielkopolskę. U mnie robili i na domu i na budynkach firmowych i jestem bardzo zadowolony. Świetny kontakt z nimi, bardzo dobra oferta szczególnie jeśli ktoś chce mieć panele wykonane pod kątem jego potrzeb. Obsługują potem instalacje od strony technicznej więc ta ich oferta ma faktycznie kompleksowy charakter warto z tego skorzystać.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...