Skocz do zawartości
Forum

adwokat rozwód bielsko


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dobrze w sprawie rozwodowej ochroniła Anna Maria Rop z Opola. Moja żona miała zdecydowanie słabszego prawnika, nie ogarnął w negocjacjach. Ogólnie to nie wygrałem, bo mężczyzna w sądzie rodzinnym to człowiek drugiej kategorii, ale chociaż prawnik zapewnił mi mniejsze obciążenie. Alimenty w miarę ok wyszły, kontakty z dzieckiem zabezpieczone. Nie mogłem prosić o nic więcej tak naprawdę. I tak się opłaca.

Odnośnik do komentarza

Możesz liczyć na profesjonalną pomoc ze strony Pani Anny Marii Rop (adres mailowy kancelaria.rop@wp.pl  i telefon 504160253). Zajmowała się moim rozwodem i z jej pomocą mam podział majątku zgodny z moimi oczekiwaniami. Do tego również profesjonalna pomoc z jej strony jeśli chodzi o kwestie związane z opieką nad dziećmi.

 

Odnośnik do komentarza

Rozwód nie jest trudny z dobrym adwokatem, a pod tym numerem 504160253 też ogarniesz sprawy mediacji. Czasami opłaca się dogadać lub czasami opłaca się walczyć, ale to już bardziej wynika z ekspertyzy specjalisty. U tej Pani adwokat masz nawet wsparcie kwestiach przemocy i wszystkich niuansach dotyczących podziału majątku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...