Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rufi

Upadłość konsumencka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rufi

Wzeszłym roku wynająłem adwokata żeby poprowadził mi sprawę o upadłość konsumencką, podpisaliśmy umowę, dogadałem się z nim na płatność w ratach po tyle ile będę w stanie. W marcu ma być ogłoszenie wyroku, jednak ja jeszcze nie spłaciłem adwokata, bo od początku grudnia nie pracuje. Czy grożą mi za to jakieś konsekwencjie że raptem trzeci miesiąc z rzędu nie dostanie raty, bo chwilowo nie mam z czego go spłacać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tymianek

Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Ale jeśli chodzi o wychodzenie z długów to adwokat kosztuje i zwiększa dług. Nie lepiej skorzystać z firmy oddłużeniowej? Ona dług zmniejsza a nie zwiększa. Polecam splacamswojedlugi.pl potrafią sporo wynegocjować żeby było mniej do spłaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OCB

Zachęcam do konsultacji z Panią Mecenas Mikołajewską. Oczywiście, jeśli jesteś z Warszawy. Naprawdę top of the top w kwestiach prawnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werkaa1

To bardzo trudne i mało przyjemne tematy. Właśnie dlatego jeśli znajdujecie się w takiej sytuacji, to faktycznie warto byłoby zastanowić się nad tym, kto konkretnie mógłby Wam pomóc przejść przez cały ten proces. Wiem, że bazując na wsparciu z takich miejsc jak  https://upadlosci-kancelaria.pl/oddluzenie/ możecie znacznie sprawniej zrealizować proces oddłużania. Być może będzie to dla Was strzałem w 10, więc sprawdźcie ten temat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...