Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest?Juz nie mam sily:(


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam u uro-ginekologa,ktory stwierdzil,ze nie mam ani rectocele ani cystocele.Jedynie lekko, nieznacznie obnizony pecherz,ale nie na tyle zaby dawac jakiekolwiek objawy.Stwierdzil natomiast,ze moje problemy wynikaja  poczatku zanikowego zapalenia pochwy i ze sluzowka jest tam bardzo cienka I "blada".Dostalam dopochwowo lek Vagifem z estrogenem I po 2 tygodniach jest duza poprawa.Pisze to gdyby ktos mial podobny problem z pecherzem I szukal diagnozy.Lekarz powiedzial jeszcze ze ta dolegliwosc dotyczy czesciej osob nie aktywnych seksualnie.

Odnośnik do komentarza

To wygląda, że jajniki dobrze nie pracują, bo taka dolegliwość raczej dotyka kobiet po menopauzie i to chyba nie jest powodem zapaleń pęcherza. Zresztą zobaczysz z czasem, czy to ma związek. 

W tym wieku, wg mnie, raczej to nie ma związku z brakiem wspóżycia, a resekcją trzonu macicy. 

Przyjmowanie hormonów też nie jest obojętne dla organizmu, ale coś za coś. 

 

Odnośnik do komentarza

Trudno jest tutaj na forum diagnozowac skoro tak jak piszesz, wielu lekarzy równiez nie wie co Ci dolega oraz rozkłada ręce.... Moja rada - polecam skonsultować jeszcze sprawę w tym centrum medycznym:

https://centrum-mk.pl/

Jest to centrum medycyny konopnej, które powstaje w Warszawie. Obejmuje wiele obszarów leczenia za pomocą konopii medycznych. Leczenie takie daje rezultaty wtedy kiedy zawodzi tradycyjna medycyna. 

Odnośnik do komentarza

Polecam zapoznać się z informacjami na stronie https://human-biome.com/ . Takie objawy może dawać zakażenie bakterią Clostridioides difficile. Najwyższą skuteczność w leczeniu dają właśnie przeszczepienia mikrobioty jelitowej o której znajdziesz informacje na wyżej wspomnianej przeze mnie stronie. Sama miałam taki zabieg i naprawdę polecam. 

Odnośnik do komentarza

Miałam podobne problemy, tzn. bolała mnie cewka moczowa, często oddawałam mocz, do tego bardzo dokuczał mi świąd miejsc intymnych. Badałam się urologicznie, oddawałam mocz na posiew i nic nie wyszło, a dalej tak strasznie bolało. W końcu lekarz ginekolog, chyba piąty z kolei, stwierdził u mnie atrofię pochwy i nareszcie udało się dobrać leczenie, które uśmierzyło ból. Brałam cicatridinę w globulkach z kwasem hialuronowym i teraz czuję się wyśmienicie. Można je sobie wypróbować nawet bez konsultacji z lekarzem, bo są dostępne w aptece bez recepty i są bardzo bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2021 o 13:22, Gość Pitu napisał:

Powod to ostatni partner (ten sprzed roku) i wirus typu kila / wzw b / albo inny "syf", polecam zrobic pelne spektrum na wykrycie "syfu" (leczenie jest proste)

Wszystko zrobilam.Caly panel chorob przenoszonych droga plciowa,oraz takich ktorymi mozna zarazic sie w szpitalu,czy u dentysty.Nawet test na HIV zrobilam.Wyniki nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci.Teraz jestem w trakcie diagnostyki w kierunku jakiejs choroby autoimmunologicznej.Mam podwyzszone przeciwciala przeciwjadrowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...