Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 4 kg w tydzień ? Czy to możliwe ?


Gość Ten Tłusty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ten Tłusty

Chodze do liceum i wyglądam jak wyglądam .. Chciałbym szybko zeszczupleć i w końcu ładnie wyglądać . Czy mogę brac l karnityne lub tabletki slim fast ? Czy są szkodliwe ? Niedługo komers a wyglądam jak Wieprz ... Tłusty Wieprz ... Co jest dobre na blokadę apetytu ? Moje bmi jest strasznie wysokie - wynosi 20

Marzy mi się schudnąć 4-5 kg w tydzień . Ogólnie razem chce schudnąć 16-17 kg. Ile wtedy musiałbym jeść kalorii ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Legalne?

W miejscu mojej pracy miała miejsce sytuacja w której drugi pracownik rozpowszechnił wizerunek innego pracownika w internecie a dokładnie poprzez aplikacje messenger zostało to nagrane z monitoringu informatyka a następnie nagrane telefonem z monitora na którym odtwarzany był filmik z tą osobą. Wiem ze było to rozsyłana przez aplikację messenger między innymi pracownikami moje pytanie pierwsze jest takie czy ruchy na messengerze pozostawiają trwały ślad w internecie??

Odnośnik do komentarza
Gość duza888
6 godzin temu, malaa777 napisał:

Ja pozbyłam się 6 kg ale w 4 tygodnie ? uważam, że jest to super wynik. Byłam i jestem cały czas na diecie Sandruni, czy ktoś z was też był na tej diecie? https://dietasandruni.wordpress.com/

Co Ty,dieta Sandruni to sciema,Sandrunia wyglada jak Swinka Piggi,Sama jest tlusta I brzydka i wciska ludziom kit.Ja probowalam jeszcze diety Asiuni,Kinguni ,a takze diety Misiaczka,oraz Piotrusia.Zadna mi nie pomogla.Sprobuje jeszcze diety Bozenki,jak nie pomoze,to Ja juz nie wiem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...