Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat. Okres miałam ostatnio 31 grudnia i trwał tak jak zawsze, czyli 5 dni. Moje cykle trwają różnie czasami 19 dni, czasami 28, a raz trwał nawet 32. Przez cały styczeń zabezpieczałam się z partnerem (prezerwatywy), do wtrysku nie doszło, a prezerwatywy nie pękły podczas stosunku. Jest już 3 luty, a okresu nadal nie ma. Okres spóźnia mi się tydzień. Zrobiłam 4 testy, które pokazały wynik negatywny. Mam częsty ból jajników i pobolewa mnie podbrzusze. Innych objawów nie mam. Dodam, że od pewnego czasu mam na wardze sromowej zewnętrznej jakby guza, jest łatwo wyczuwalny, nie boli mnie, ale czuję czasami lekki dyskomfort gdy siedzę, czuję jakby mi się przesuwał. Prawdopodobnie wdała mi się równiez infekcja, ponieważ miejsca intymne mnie swędzą i piecze mnie gdy załatwiam swoje potrzeby. Żadnych leków nie biorę. Co może być powodem opoznienia miesiączki? Czy to może być jednak ciąża?

Odnośnik do komentarza
Gość Autor problemu

Dodam jeszcze, że mój okres zawsze był obfity, zawsze towarzyszyły mi bóle, piersi raz bolały, a raz nie. Teraz piersi nie bolą, nie ma w nich żadnych zmian... Śluz jest czasami wodnisty, a czasem biały, bardziej kremowy... Mimo tego, że nie mam żadnych objawów i tak boję się, że to może być ciąża....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...