Skocz do zawartości
Forum

Stomatolog w Warszawie dla dzieci


Gość Nimues

Rekomendowane odpowiedzi

U nas jest podobnie. My leczymy z sedacja wziewna i znieczuleniem. Syn 3 lata i ubił tak jedynkę, że prawie nie było widać zabka i nerw byl u gory. Udało sie połowę zeby odbudować i wyleczyć kanałowo.

Jeśli to nie pomoże pozostaje narkoza

https://www.supradent.pl/oferta/leczenie-zebow-pod-narkoza/

Leczenie zebów pod narkozą odbywa się w Warszawie w Supra Dent. 

Odnośnik do komentarza
Gość zośśśśka
W dniu 16.04.2021 o 14:40, Gość Jarosław Stonoga napisał:

Zawsze z wnukami udaje się do Elektoralna Dental Clinic, mają tam cudowną opiekę, rodzinną atmosferę, a wnuczki nie boją się dentysty. Bez bólu, bez płaczu, polecam i pozdrawiam.

a jak z terminami? wizyta u dentysty bez płaczu, w wykonaniu moich dzieciaków brzmi jak misja niewykonalna ? 

Odnośnik do komentarza

Moje dzieci też zawsze miały problem z wizytą u dentysty. Płacz.i krzyk był na samą myśl o wizycie. Przyjaciółka poleciła mi gabinet Lux Med w Warszawie. To miejsce bardzo przyjazne dziecku a personel umie zachęcić dzieci do współpracy ?

Odnośnik do komentarza
Gość Jarosław Stonoga
W dniu 17.04.2021 o 18:15, Gość zośśśśka napisał:

a jak z terminami? wizyta u dentysty bez płaczu, w wykonaniu moich dzieciaków brzmi jak misja niewykonalna ? 

Nigdy nie czekaliśmy, to dzięki dużej załodze, a nie raz mi udowodnili, że misja niewykonalna nie do końca jest niewykonalna, pozdrawiam. ?

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelina Kośnik
W dniu 16.04.2021 o 14:40, Gość Jarosław Stonoga napisał:

Zawsze z wnukami udaje się do Elektoralna Dental Clinic, mają tam cudowną opiekę, rodzinną atmosferę, a wnuczki nie boją się dentysty. Bez bólu, bez płaczu, polecam i pozdrawiam.

ja również polecam Elektoralną. Świetna klinika i super podejście jeśli chodzi o najmłodszych pacjentów ? Wizyta adaptacyjna przebiegła wzorowa a mój Antek wyszedł z gabinetu nawet zadowolony ? ?

Odnośnik do komentarza

Polecam gabinety Fabdent na Bemowie, https://www.fabdent.pl/ Mają tam naprawdę fajnych lekarzy, z podejściem nawet do tych najmniejszych pacjentów. Chodzimy tam z dziećmi, więc wiem z autopsji, że podejście do maluchów jest super, moje łobuzy chętnie chodzą na wizyty kontrolne, lubią lekarzy i wiedzą, że krzywda żadna im podczas wizyty nie grozi ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...