Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nimues

Stomatolog w Warszawie dla dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nimues

Jakiego stomatologa dla dzieci polecicie w Warszawie? Syn ma 6 lat i panicznie boi się wizyty u stomatologa. Tak wiec szukam kogoś delikatnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Numbere

U nas jest podobnie. My leczymy z sedacja wziewna i znieczuleniem. Syn 3 lata i ubił tak jedynkę, że prawie nie było widać zabka i nerw byl u gory. Udało sie połowę zeby odbudować i wyleczyć kanałowo.

Jeśli to nie pomoże pozostaje narkoza

https://www.supradent.pl/oferta/leczenie-zebow-pod-narkoza/

Leczenie zebów pod narkozą odbywa się w Warszawie w Supra Dent. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ternim

W Łomiankach pod Warszawą znajduje się bardzo dobra placówka stomatologiczna, do której warto się wybrać. Polecam wam zapoznać się z ofertą centrum stomatologicznego https://ortodentis.pl/ Tam pracują specjaliści, którzy na pewno wam pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibi

Ja mogę Wam polecić gabinety Eurodental w Warszawie. Mają naprawdę świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem i mega podejściem do małych pacjentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarosław Stonoga

Zawsze z wnukami udaje się do Elektoralna Dental Clinic, mają tam cudowną opiekę, rodzinną atmosferę, a wnuczki nie boją się dentysty. Bez bólu, bez płaczu, polecam i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zośśśśka
W dniu 16.04.2021 o 14:40, Gość Jarosław Stonoga napisał:

Zawsze z wnukami udaje się do Elektoralna Dental Clinic, mają tam cudowną opiekę, rodzinną atmosferę, a wnuczki nie boją się dentysty. Bez bólu, bez płaczu, polecam i pozdrawiam.

a jak z terminami? wizyta u dentysty bez płaczu, w wykonaniu moich dzieciaków brzmi jak misja niewykonalna 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamara

Moje dzieci też zawsze miały problem z wizytą u dentysty. Płacz.i krzyk był na samą myśl o wizycie. Przyjaciółka poleciła mi gabinet Lux Med w Warszawie. To miejsce bardzo przyjazne dziecku a personel umie zachęcić dzieci do współpracy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...