Skocz do zawartości
Forum

Dzieci, rozwód,odebranie władzy rodzicielskiej


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy jest szansa na odzyskanie dzieci w sytuacji gdy wyjechałam i zostawiłam je z mężem z którym się rozstałam. Mąż wiedział kiedy wyjeżdżam, teściowa sama przyszła po młodsze dziecko,torbę mi dała żebym się spakowała,teść mnie na dworzec zawiózł. Odkąd wyjechałam codziennie mam kontakt z dziećmi. Pisałam mężowi że niedługo je zabiorę na co się zgodził. Dzieciom też mówiłam że jeszcze parę dni i przyjadę po nie. W momencie gdy do mojego byłego męża dotarło że nie wrócę do niego oskarżył mnie o porzucenie,kilka razy blokował mnie uniemożliwiając kontakt z dziećmi. Chce mi odebrać władze rodzicielską. Dodam jeszcze że w trakcie trwania małżeństwa nie interesował się dziećmi. Wolał siedzieć cały dzień na dworzu niż spędzać czas z nami

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w tak ważnych i delikatnych sprawach to lepiej poradzić się doświadczonego adwokata. Sama korzystałam z pomocy Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski. Trzeba wszystko opowiedzieć co i jak i z pewnością doradzi co najlepiej zrobić i we wszystkim pomoże. Jest godny zaufania w 100%.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra5

Polećcie dobrego prawnika od spraw rozwodowych z Gdańska lub okolic? Zależy na kimś zaangażowanym, kto rzeczywiście się zaangażuje, bo miałam już jednego prawnika, który niestety nie był w stanie spełnić moich oczekiwań, u niego wszystko szło taśmowo, zero pomysłu, ani inicjatywy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...