Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę estrofem, duphaston, Ovarin i Pregna start. Dostałam miesiączkę 2 dni wcześniej. W 26dc. Miesiączkę dostałam pod wieczór trwała następne dwa dni i i w czwarty dzień już się kończyła z rana. Czyli łącznie ze 3 dni może trwała. Krwawienie nie było jakoś mocne w porównaniu do innych miesiączek. Teraz mam 6dc i wczoraj miałam silny ból pleców tak na samym dole plus brzucha. Przez chwile nie wiedziałam czy boli mnie brzuch czy plecy. A podczas tego okresu też podobnie było z bólem. Do tego od dnia kiedy dostałam plamienia to przy oddawaniu moczu boli mnie takjaby pęcherz. I do toalety chodzę bardzo często. Jakoś w 1dc wstawałam w nocy co chwilkę do toalety a tak dużo wcale tego moczu nie było tylko chodziłam często a były małe ilości. Po prostu często mam uczycie że mam pełny pęcherz. Jestem trochę senna. Nigdy nie robiłam sobie drzemek w dzień a teraz prawie codziennie chociaż fakt faktem zawsze miałam tak w jesienne czy zimowe pogody że byłam senna. Nie wiem czy to wina leków i powinnam udać się na wizytę do ginekologa wcześniej. Mam wizytę dopiero na 16 marca. Oprócz tego jeszcze robiłam test ciążowy i bardzo długo się zabarwił. Ta druga kreska jakby się robiła po czym zanikała i po 5 minutach jeszcze test był zabarwiony i nie było widać. Po pół godziny zobaczylam że jedna i odłożyłam test a dzisiaj go biorę żeby wyrzucić i jest taki jakby rozlany i na dole ślad dość wyraźny jakby się druga kreska zrobiła taka rozlana. Leżał w miejscu gdzie nie jest możliwe żeby coś się na niego wylało. Z drugiej strony miałam przecież miesiączkę więc wątpię żeby to była ciąża. Podobno plamienie implantacyjne trwa krótko a u mnie to było około 3 dni. Plus kolor był taki jasny czerwień taki jakby pod róż a chwilami jakby brąz. Nawet przy podbieraniu było widać jakby to był śluz z krwią. Nie wiem co sadzić bo już miałam raz sytuacje gdzie test wyszedł z kreską ale była zbyt wysoko i był wadliwy a ja byłam specjalnie u ginekologa i na becie z krwi. Nie chce przesadzać.

Odnośnik do komentarza

U mnie testy średnio. Bo mam pcos a testy owulacyjne podobno przy tym są bez sensu. Byłam z bólami brzucha u lekarzy i jakieś 2 tygodnie temu miałam usg jamy brzusznej bo wcześniej miałam bóle ale jeszcze innego rodzaju i u chirurga byłam i wszystko było Ok. Teraz nagle wziął mnie ból brzucha plus na dole pleców plus podważona temperatura...

Odnośnik do komentarza

Wiem że się wyrzuca ale długo się ta kreska coś robiła. A znam przykłady Np koleżanki siostra tez wyrzuciła test bo była jedna potem coś ją tknęło żeby zajrzeć do kosza i 2 kreski i teraz ma roczną córeczkę. Także różne są przypadki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...