Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość s...e

Stosowanie krążka antykoncepcyjnego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość s...e

Witam mam skończone 40 lat zażywam pierwszy miesiąc ginoring w trzecim tygodniu to znaczy tydzień przed wyjęciem zaczęły mi się upławy. Wiem że jest to normalne w pierwszych miesiącach używania antykoncepcji ale te upławy są strasznie śmierdzące jak i też okres który teraz mam byłam badana u ginekologa nic nie stwierdził pobrany posiew nie wykazał też ani bakterii ani grzybów (z którymi się wcześniej borykalam leczyłam się trzy miesiące różnymi preparatami biorę też już od conajmniej 3 miesięcy probiotyki ginekologiczne) Co to może być jak temu zaradzić ?Nie zbliżam się do partnera bo jest to bardzo zawstydzające Bardzo dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

nie wiem, ja po krążku mialam straszne stany zapalne, dlatego musialam zrezygnować, teraz stosuje diafragma caya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...