Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 7 grudnia, czyli około 14 dni po pierwszym dniu ostatniej miesiączki odbyłam stosunek przerywany z partnerem. Z powodu niewielkiego bólu, który pojawił się w trakcie, przerwaliśmy długo przed erekcją. Kolejne krwawienie pojawiło się w spodziewanym czasie, jednak było o ok. 30% mniej obfite niż zwykle. Zastanawiałam się, czy nie jest to plamienie implantacyjne, ale trwało to u mnie 5-6 dni, a orientuje się, ze plamienie trwa maksymalnie 3. Miałam tez te same bóle co zawsze. Mimo wszystko nie dawało mi to spokoju, dlatego prawie miesiąc po stosunku (5 stycznia) zrobiłam badanie laboratoryjne B-HCG aby się upewnić. Wynik wyszedł <0,2. Jestem teraz w trakcie oczekiwania na miesiączkę, która według aplikacji spóźnia się już 3 dni. Dodam, ze od momentu kiedy zaczęłam przypuszczać, ze mogłam zajść w ciszę, jestem bardzo zestresowana. Mimo ujemnej bety, od 1,5 tygodnia robię codziennie test z rannego moczu i ani jeden nie wyszedł pozytywnie. Wiem ze to obłęd, ale czuje lekkie kłucia w okolicach jajników i zastanawiam się czy jest cień szansy, ze jestem w ciąży? Brałam tez pod uwagę ciszę pozamaciczną, po tym jak wyczytałam, ze niekiedy hcg nie jest wykrywalne w takim przypadku. Nie mogę spać po nocach, z uwagi na studia i brak pracy nie mogę sobie pozwolić na wizytę w gabinecie, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o specjalistyczną opinię.

Odnośnik do komentarza

nie sądze, żebyś byla w ciąży, test i beta hcg by to potwierdziło. Po specjalistyczna opinie musisz poprosić lekarza, a nie ludzi na forum. Skoro nie chcesz byc w ciąży dlaczego się nie zabezpieczasz? Ja stosuje wkladkę silikonową diafragma caya i nie mam takich problemów, więc polecam Ci ją na przyszłość. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...