Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość n...4

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 miesięcy stosuje tabletki antykoncepcyjne Vines, w poprzednim cyklu żadnej nie pominęłam, brałam je również o stałej porze tzn 18.00, krwawienie z odstawienia wystąpiło, dziś piwinnam rozpocząć kolejne opakowanie, tak też zrobiłam o 18 chciałam zażyć tabletke jednak przed połknięciem całkowicie rozpuściła się na języku, pozostawiając jedynie żółty ślad. W obawie przed tym że tabletka się nie wchlonie przyjęłam kolejna z opakowania zapasowego, jednak po 40 minutach, dokładnie bya godzina 18.40.czy w tej sytuacji powinnam zacząć się martwić, czy nie jestem już objęta ochrona? Biorąc pod uwagę że to 1 tabletka z nowego blistra? Proszę o pomoc bardzo stresuje mnie ta sytuacja, tym bardziej że przyjmuje godzin przyjmowania tabletki, a teraz sama już nie wiem, dodam również że w poprzednim cyklu nie doszło do stosunku. Ale nie wiem czy w tym istnieje możliwość współżycia, czy należy zacjwoac wstrzemięźliwość i obawiać się obniżonej skuteczności działania Vines

Odnośnik do komentarza

Proszę nie używaj mojego nicka z anonimu.

Opóźnienie może wynosić do 12 godz i nie powoduje problemów przy braniu  tabletek. Ale tych opóźnień w praktyce nie powinno być wcale. Ty mówisz o raptem 40 minutach więc naprawdę nie masz powodów do zmartwień.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...