Skocz do zawartości
Forum

Deweloper


Gość zikii

Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczyło mnie, że poszli w bardzo jasne apartamenty Wielka Odrzańska Invest i myślę, że to się sprawdza. Przestronne nieruchomości, zarządzanie najmem zapewniają, pełna informacja o kwestiach technicznych, jasne zasady rezerwacji. A jak widzę to odpowiadają na wszystkie pytania przez FB, czy po kontakcie telefonicznym 602 577 177.

Odnośnik do komentarza

Takie są teraz realia, że jeśli ktoś dysponuje oszczędnościami to absolutnie nie opłaca się trzymać ich w banku. Zupełnie to się nie opłaca. Warto pomyśleć o jakimś opłacalnym sposobie inwestowania, mogą to być właśnie nieruchomości. Nawet nie zakup mieszkania i jego wynajem, a zakup i ponowna sprzedaż. Można takie mieszkanie w międzyczasie wykończyć lub pozostawić stan deweloperski jeśli kupujemy mieszkanie na rynku pierwotnym. W tym temacie przyda się zdecydowanie doradztwo przy zakupie nieruchomości  , ponieważ żeby inwestować skutecznie i opłacalnie, to należy mieć do tego przede wszystkim odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Gość jacenty80

Deweloperka to branża, która w ostatnich latach przeżywa swoje chyba najlepsze czasy. Widać to po ilości sprzedawanych domów i mieszkań. Sam chcę zacząć pracę w tej branży widzę niesamowity potencjał zarobkowy. Zapisałem się nawet na warsztaty deweloperskie aby dowiedzieć się, jak zacząć pracę w branży deweloperskiej. Chcę być doradcą na początek, a później może otworzę swoją firmę deweloperską i będę sprzedawał mieszkania. Taki mam plan na siebie.

Odnośnik do komentarza

Osobiście, jak miałbym się decydować na coś własnego, optowałbym przy budowie domu...

Przeglądając Internet, trafiłem na projekt domu z pracowni MG Projekt o nazwie Szmaragd

Piszę tu, bo kolega polecał mi architektów z tej firmy, bo już kiedyś wybierał i kupował od nich projektu domu i twierdzi że to czysta przyjemność ;)

Tu podsyłam link  https://www.mgprojekt.com.pl/szmaragd-5-wariant-b zainteresowanym...

Odnośnik do komentarza

Uważaj na pewne szczegóły budowlane, czyli tak zwane haki deweloperskie. Zwane tak są przeze mnie, bo sama widzę co czasami deweloperzy próbują wcisnąć swoim klientom. Przykro mi, że moi konkurenci stosują takie taktyki, ale to skłania moich potencjalnych klientów do skorzystania z oferty mojej firmy deweloperskiej. Przede wszystkim wielu deweloperów patrzy na inwestycję wizualnie, a nie jakościowo. Mówię nie tylko o wykończeniu, ale o montażu stolarki np. bądź hydraulice. Ja pracowałem wiele lat w branży okiennej, dlatego wiem, że takie elementy jak drzwi i okna są bardzo wazne. W moich inwestycjach stawiam na Oknoplast, mam do nich zaufanie i okna tego producenta podnoszą dodatkowo standard oraz komfort mieszkania. Ponadto jeśli robię już hydraulikę i elektrykę to stawiam na sprawdzonych fachowców z doświadczeniem. Dzięki temu moi klienci otrzymują czyste płótno do pracy tj: swoje własne M. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...