Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W nocy 22stycznia niecale dwa dni przed okresem wiec byly to dni nieplodne doszlo miedzy mna a moim chlopakiem do stosunku przerywanego bez zabezpieczenia i rowniez byl to moj pierwszy raz. Nie doszlo do wytrysku lecz wystapil w duzej ilosci plyn preejakulacyjny ktory rowniez jest zdolny do zaplodnienia. Moje cykle sa regularne trwaja 28 dni z czego 6 dni trwa miesiaczka. Obawialam sie ze nie dostane miesiaczki jednak pojawila sie ona planowo tak jak miala sie pojawic lecz roznila sie ona od poprzednich miesiaczek. Pierwszy dzien byl obfity pojawil sie nawet na bieliznie, kolor intensywny, pojawily sie rowniez skrzepy krwi i bole podbrzusza. Dzien drugi rowniez byl obfity lecz mniej, kolor nadal byl intensywny, nadal pojawialy sie skrzepy i co jakis czas bole podbrzusza ale nie trwaly one dlugo. Dzien trzeci okres niby byl ale tak jakby go nie bylo, bylo go bardzo malo, bardziej byl to zabarwiony sluz a nawet nie zawsze byl to sluz i pojawial sie tylko na papierze toaletowym po skorzystaniu z toalety. Dzien czwarty nie ma go w ogole mimo ze zazwyczaj trwa on 6 dni. Stresowalam sie przed okresem, w trakcie a najbardziej trzeciego dnia kiedy bylo go bardzo malo oraz stresuje sie po okresie czyli teraz poniewaz to pierwszy raz kiedy moja miesiaczka wygladw inaczej. Czy to jest ciaza? Czy to mozliwe abym zaszla w ciaze przez plyn preejakulacyjny w dni nieplodne i niecale dwa dni przed okresem? Co jest przyczyna zmiany miesiaczki? Kiedy najlepiej wykonac test ciazowy aby wynik wyszedl wiarygodny? Bardzo sie boje ze to moze byc ciaza, blagam o pomoc w formie odpowiedzenia na pytania. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

nie sądze, żebys była w ciązy, jednak do dokładnego wyznaczania dni plodnych i owulacji potrzeby jest test owulacji, ja używam takiego wielorazowego użytku afrodyta smart. Powodowów zmiany miesiaczek moze byc mnóstwo m.in stres, paranoja przed ciążą i nieuzasadniony lęk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...