Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wskazówki co robić dalej. Od kilku lat mam 1-2 dniowy okres. Bardzo skąpy jednak pms dość mocny. Bardzo bolą mnie piersi tydzień przed okresem, rozdrażnienie i złe samopoczucie. . 3 lata temu byłam u lekarza który niby wszystko sprawdził i wszystko super taka moja uroda. Zrobił mi usg dopochwowe, cytologię i zbadał hormony tarczycy, progesteron, estrogen. Pół roku temu byłam u innej pani z tym samym problemem plus zaniepokojona tym ze nie zachodzę w ciąże. Pani doktor zrobiła te same badania plus prolaktyne która jedyna wyszła za wysoka ok 50. Dostałam leki i po 3 miesięcznej kuracji prolaktyna jest już w normie jednak okres się nie poprawił. Pani doktor stwierdziła ze dostanę skierowanie do ośrodka leczenia niepłodności co dość mocno mnie zestresowało. Zanim zaczniemy walkę chciałabym żeby to przechodziło w miarę spokojnie i przede wszystkim chce wiedzieć dlaczego mój okres trwa tylko 1 dzień. Kiedyś miałam okres 5 dniowy normalny. Potem przestałam brać tabletki antykoncepcyjne i po jakichś 2 latach pojawił się skąpy okres. Bardzo proszę o podpowiedz jakiej pomocy powinnam szukac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...