Skocz do zawartości
Forum

endokrynolog - wyniki badań 6-letniej dziewczynki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o interpretację wyników 6-letniej dziewczynki. Wszystkie wyniki są w normie, ale może ktoś się zna lepiej? Nie chcę płacić drugi raz 200 zł za wizytę online, żeby p. doktor mi powiedziała w minutę że wszystko jest ok.

17-hydroksyprogesteron 0,57 (norma 0,13-1,13)

TSH 1,9 (norma 0,6-4,84)

FSH 1,4 mlU/ml

LH <0,3 mlU/ml

estradiol 8 pg/ml

Odnośnik do komentarza

Pojawił się guzek w piersi, pani doktor po zbadaniu powiedziała, że raczej z niczym by tego nie wiązała, bo nie ma innych objawów przedwczesnego dojrzewania ani zaburzeń hormonalnych typu owłosienie, ale że aby na 100% wykluczyć przedwczesne dojrzewanie, zaleciła właśnie zrobienie ww badań. Co do guzka to powiedziała, że to zwykła zmiana zwłóknieniowa i najpewniej się wchłonie.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za zaangażowanie. Właśnie też nie jestem pewna czy normy są inne, dlatego dla świętego spokoju jednak zarejestruję wizytę. Choć między nami mówiąc, lekarze nie powinni inkasować takich pieniędzy tylko za stwierdzenie że jest ok, bo potem właśnie tworzą się takie sytuacje, że ludzie szukają porad w internecie, czego oczywiście nie powinni w normalnych warunkach robić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...