Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze skórą, dziwne wysypki


Gość niikaa@my.com

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niikaa@my.com

Witam,

Od kilku miesięcy mam dziwne problemy ze skórą. Nie używam żadnych nowych kosmetyków, suplementów, nie zmieniłam żadnego środka piorącego, wszystko jak było... jedyne co się zmieniło w moim życiu to to, że parę miesięcy przed rozpoczęciem problemów przeszłam na dietę (niż nadzwyczajnego, zwyczajnie jem więcej i zdrowiej) i zaczęłam treningi.

Problemy przejawiają się w różnych formach: ślady jak po mocnym drapaniu na dekolcie, biała "pokrzywka" na rękach i nogach, czasem w tych samych miejscach wypukłe białe linie. Zdarzały się również na plecach. Zmiany często swędzą, ale nie zawsze. Po paru minutach przechodzi, za chwilę wychodzi w innym miejscu. Nie zauważyłam żadnego uwarunkowania - po jedzeniu, piciu czy coś w tym stylu, ponieważ wychodzą w bardzo różnych momentach, a czasem są dni kiedy nic się nie dzieje.

Robiłam badania krwi - tylko NRBC ponad normą (0.10%), panele atopowe w porządku nic się nie dzieje.

Czy ktoś może miał podobnie i może znać przyczynę takich zmian ? 

Odnośnik do komentarza

I dlatego właśnie warto kupować kosmetyki, które posiadają badania dermatologiczne http://ekolabos.pl/pl/badania-kosmetykow/. Co roku przemysł kosmetyczny wzbogaca się o nowe produkty. I choć mogłoby wydawać się inaczej, droga jaką pokonują nowe kosmetyki zanim trafią do odbiorców jest na prawdę bardzo długa. Nowo wytwarzane produkty muszą przejść szereg skomplikowanych badań: dermatologicznych, aplikacyjnych, aparaturowych  i mikrobiologicznych, na podstawie których ocenia się ich bezpieczeństwo i skuteczność działania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...