Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość niikaa@my.com

Problemy ze skórą, dziwne wysypki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niikaa@my.com

Witam,

Od kilku miesięcy mam dziwne problemy ze skórą. Nie używam żadnych nowych kosmetyków, suplementów, nie zmieniłam żadnego środka piorącego, wszystko jak było... jedyne co się zmieniło w moim życiu to to, że parę miesięcy przed rozpoczęciem problemów przeszłam na dietę (niż nadzwyczajnego, zwyczajnie jem więcej i zdrowiej) i zaczęłam treningi.

Problemy przejawiają się w różnych formach: ślady jak po mocnym drapaniu na dekolcie, biała "pokrzywka" na rękach i nogach, czasem w tych samych miejscach wypukłe białe linie. Zdarzały się również na plecach. Zmiany często swędzą, ale nie zawsze. Po paru minutach przechodzi, za chwilę wychodzi w innym miejscu. Nie zauważyłam żadnego uwarunkowania - po jedzeniu, piciu czy coś w tym stylu, ponieważ wychodzą w bardzo różnych momentach, a czasem są dni kiedy nic się nie dzieje.

Robiłam badania krwi - tylko NRBC ponad normą (0.10%), panele atopowe w porządku nic się nie dzieje.

Czy ktoś może miał podobnie i może znać przyczynę takich zmian ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I dlatego właśnie warto kupować kosmetyki, które posiadają badania dermatologiczne http://ekolabos.pl/pl/badania-kosmetykow/. Co roku przemysł kosmetyczny wzbogaca się o nowe produkty. I choć mogłoby wydawać się inaczej, droga jaką pokonują nowe kosmetyki zanim trafią do odbiorców jest na prawdę bardzo długa. Nowo wytwarzane produkty muszą przejść szereg skomplikowanych badań: dermatologicznych, aplikacyjnych, aparaturowych  i mikrobiologicznych, na podstawie których ocenia się ich bezpieczeństwo i skuteczność działania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...