Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...7

Witam, 5 miesięcy brałam Diane35 w celu leczenia trądziku, lekarz ze względu na żylaki odbytu zalecił odstawienie. Ostatnie krwawienie z odstawienia miałam 14.12, które o dziwo trwało 7dni. Współżyłam dokładnie 28.12 bez zabezpieczenia, następnego dnia pojawiło się skąpe plamienie które trwało 3 dni (myślę, może owulacja choć mało prawdopodobne). Dodam, iż przed zażywaniem tabletek miałam nieregularne cykle, mam rzekomo zespół policystycznych jajników nie potwierdzone żadnymi badaniami. Do dnia dzisiejszego nie pojawilo się żadne krwawienie. Po za tym od jakiegoś czasu odczuwam bardzo duże zmęczenie i senność, ból głowy, brak koncentracji i ochoty na co kolwiek, częste oddawanie moczu, pojawiały się również białe upławy. Powinnam się martwić czy to ciąża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka

A test zrobiony? Przy nieregularnych cyklach konieczna jest kontrola cyklu i zapis, tego co się dzieje. Może kup sobie termometr owulacyjny. Mierzysz temperaturę i zapisujesz na aplikacji w telefonie info o śluzie, stanie zdrowia i innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...