Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 5 miesięcy brałam Diane35 w celu leczenia trądziku, lekarz ze względu na żylaki odbytu zalecił odstawienie. Ostatnie krwawienie z odstawienia miałam 14.12, które o dziwo trwało 7dni. Współżyłam dokładnie 28.12 bez zabezpieczenia, następnego dnia pojawiło się skąpe plamienie które trwało 3 dni (myślę, może owulacja choć mało prawdopodobne). Dodam, iż przed zażywaniem tabletek miałam nieregularne cykle, mam rzekomo zespół policystycznych jajników nie potwierdzone żadnymi badaniami. Do dnia dzisiejszego nie pojawilo się żadne krwawienie. Po za tym od jakiegoś czasu odczuwam bardzo duże zmęczenie i senność, ból głowy, brak koncentracji i ochoty na co kolwiek, częste oddawanie moczu, pojawiały się również białe upławy. Powinnam się martwić czy to ciąża?

Odnośnik do komentarza

A test zrobiony? Przy nieregularnych cyklach konieczna jest kontrola cyklu i zapis, tego co się dzieje. Może kup sobie termometr owulacyjny. Mierzysz temperaturę i zapisujesz na aplikacji w telefonie info o śluzie, stanie zdrowia i innych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...