Skocz do zawartości
Forum

Gość m...y

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki powinien być śluz podczas zażywania pustych tabletek antykoncepcyjnych? Większość czasu mój śluz był kremowy, po pierwszych dwóch pustych był bardzo lepki jednak mniej kremowy i pojawiło się kilka przezroczystych 'glutkow' trudno to nazwać jednak przypominało struktura skrzep, przezroczysty bezbarwny, bardzo elastyczny i miękki. Aktualnie na 5 tabletce a śluz jest przezroczysty i śliski. Wcześniej nie zaobserwowałam takiego zachowania się śluzu w trakcie stosowania tabletek placebo. Tabletki (vibin) stosowane regularnieod ponad roku , bez pominięcia żadnej tabletki. Nie stosowałam antybiotyków, nie występowały biegunki lub wymioty. Czy to normalne, że śluz tak wygląda?

Odnośnik do komentarza

Zapytaj ginekologa prowadzącego, on jest najbardziej w temacie, no chyba że się nie badasz w ogóle, tylko chodzisz po tabsy. Ja musiałam vibin odstawić po paru latach, bo niestety ale cuda się działy, plamienia w różnych okresach cyklu, czasem przez dwa tygodnie plamiłam dość mocno, jakieś stany zapalne, Jak odstawiłam, to po jakimś czasie się wszystko skończyło. Ostatnio kupiłam termometr owulacyjny mySense i na nim sprawdzam kiedy będzie owulacja i kiedy muszę mechanicznie zabezpieczać sięz facetem przy seksie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...