Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...3

Witam. Chciałabym porady, na stronie z poradami nie mogę dodać komentarza z przyczyn technicznych więc postanowiłam napisać tu, jeżeli nie jest to problem to prosiłabym o odpowiedź. 4,5,6,11,12,13 grudnia i wcześniej miałam zbliżenie z chłopakiem. 19 grudnia dostałam bardzo skąpej miesiączki (było to bardziej plamienie) była zupełnie inna. 13 stycznia poszłam do przychodni na test ciążowy-BETA HCG i wynik jaki wyszedł to: <1,10mlU/ml. 18 stycznia dostałam miesiączki, która jeden dzień była dość obfita a kolejne dni plamienia (dziś 5 dzień plamienia). Nigdy nie zapisywałam sobie miesiączek ile trwają ,jaki mają cykl i tak dalej. Jednak od listopada przypadają regularnie co 30 dni.Pani w przychodni powiedziała aby powtórzyć badanie ok.15 lutego, ponieważ może być to wczesna ciąża i wynik może się zmienić. Testy ciążowe różnych firm również wychodzą negatywnie, może coś źle robię, nie mam pojęcia. Więc nie wiem czy powinnam już odpuścić temat ciąży i ją wykluczyć czy jednak nie? Może beta wyszła taka, ponieważ było to 5 dni przed kolejną miesiączką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...