Skocz do zawartości
Forum

Jaki kolagen stosujecie


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Stałam się w ostatnich latach jakoś bardziej świadoma tego wszystkiego co związane jest z funkcjonowaniem organizmu jeśli chodzi o kolagen i jego wpływ na to jak funkcjonuje i teraz się zastanawiam po jaki kolagen sięgnąć, by ewentualnie te braki skutecznie uzupełnić. Jak możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć z jakich produktów obecnie korzystacie to podzielcie się swoimi propozycjami.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena

 

Co do kolagenu to trzeba koniecznie mieć dobre źródło bo inaczej w ogóle nie będziesz miał efektów jego stosowania. Wiem po sobie, że tak to wygląda. Długo stosowałam różne produkty jakoś poprawę w wyglądzie skóry widzę dopiero od momentu jak zaczęłam stosować Kolagen Morski 2100 od ZaraPharm. Więc jednak to co będzie w składzie preparatu ma kluczowe znaczenie mimo, że wszystko może się nazywać kolagen.

Odnośnik do komentarza

Biorę suplement marki Doppelherz, ale wprowadziłam też do codziennego trybu życia aktywność fizyczną (oczywiście na poziomie dostosowanym do bieżącej kondycji fizycznej, z odpowiednią przeprowadzoną rozgrzewką   https://mojasilaruchu.pl/strefa-sprawnych-stawow  .) Przestrzegam diety i utrzymuję odpowiednią wagę ciała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...