Skocz do zawartości
Forum

Żele intymne


Gość Takta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - szukam informacji na temat fajnych żeli intymnych na urozmaicenie seksu. Testujemy rózne zele intymne i przetestowaliśmy do tej pory kilka:

czerwony Durex- taki sobie
niebieski unimil - o wiele lepszy
zastanawiamy sie jeszcze nad durexem intense
Jakie Wy polecicie?

Odnośnik do komentarza

Czyli widze,że to co jest w sklepie? Powiem Ci kochana,ze czasami warto jest poszukać dalej i kupić obie coś mniej rozrekalmowanego. My przetestowaliśmy praktycznie wszystko co bylo do kupienia w drogeriach jednak żele, które najbardizej polubiliśmy są aktualnie do zamówienia przez internet (chyba tylko przez internet bo stacjonarnie ich nie widziałam): Libi gel - może czytałaś ale żel naprawdę fajny, zwieksza ukrwienie okolic intymnych tak więc seks staje się przyjemniejszy

Belover - żel z największym poślizgiem jaki miałam okazję testowac. Polecam szczególnie do seksu analnego.

Odnośnik do komentarza

Rózni się i to sporo Działaniem, wydajnościa i ceną. Libi gel jest o wiele wydajniejszy bo opakowanie jest większe, cenowo wychodzi podobnie ale wystarczy Ci na dłużej niż durex No i działanie również jst inne. Durex to naprzemienne działanie ciepła i zimna. Z kolei libi gel zwiększa odczucia poprzez zwiekszenie ukrwienia okolic intymnych. Osobiscie uczucia gorąca nie lubię poniewaz mnie piecze. Tak wiec jak dla mnie libi gel wygrywa tutaj i to zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

Oj musze to potwierdzić :) Testujemy od miesiaca libi gel. Żel spełnił moje oczekiwania. Dzięki niemu udało mi się odkryć nowe doznania. Jestem z niego zadowolona i polecam go każdej kobiecie która szuka czegoś nowego.

Wcześniej miałam kilka innych ale żaden się w sumie do niego nie umywa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...