Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Takta

Żele intymne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Takta

Hej - szukam informacji na temat fajnych żeli intymnych na urozmaicenie seksu. Testujemy rózne zele intymne i przetestowaliśmy do tej pory kilka:

czerwony Durex- taki sobie
niebieski unimil - o wiele lepszy
zastanawiamy sie jeszcze nad durexem intense
Jakie Wy polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ariga

Czyli widze,że to co jest w sklepie? Powiem Ci kochana,ze czasami warto jest poszukać dalej i kupić obie coś mniej rozrekalmowanego. My przetestowaliśmy praktycznie wszystko co bylo do kupienia w drogeriach jednak żele, które najbardizej polubiliśmy są aktualnie do zamówienia przez internet (chyba tylko przez internet bo stacjonarnie ich nie widziałam): Libi gel - może czytałaś ale żel naprawdę fajny, zwieksza ukrwienie okolic intymnych tak więc seks staje się przyjemniejszy

Belover - żel z największym poślizgiem jaki miałam okazję testowac. Polecam szczególnie do seksu analnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Takta

Okey, zamówioen. Zaobaczymy jak będzie się spisywał w w praktyce :)

Dzięki za wszelkie stugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ariga

Myślę,ze będziesz zadowolona. Z pierwszego i z drugiego. Libi gel zamówiłam ponieważ dziewczyny bardzo polecały na forum. Oczywićsie byłam sceptycznie nastawiona ale teraz widze,że jest o czym pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Takta

A ten libi gel rózni się czymś od durex intense? Bo durex intense w sumie równiez jest na poprawę odczuć intymnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ariga

Rózni się i to sporo Działaniem, wydajnościa i ceną. Libi gel jest o wiele wydajniejszy bo opakowanie jest większe, cenowo wychodzi podobnie ale wystarczy Ci na dłużej niż durex No i działanie również jst inne. Durex to naprzemienne działanie ciepła i zimna. Z kolei libi gel zwiększa odczucia poprzez zwiekszenie ukrwienia okolic intymnych. Osobiscie uczucia gorąca nie lubię poniewaz mnie piecze. Tak wiec jak dla mnie libi gel wygrywa tutaj i to zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Setka

Oj musze to potwierdzić :) Testujemy od miesiaca libi gel. Żel spełnił moje oczekiwania. Dzięki niemu udało mi się odkryć nowe doznania. Jestem z niego zadowolona i polecam go każdej kobiecie która szuka czegoś nowego.

Wcześniej miałam kilka innych ale żaden się w sumie do niego nie umywa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...