Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rafal

Zawroty głowy i zaburzenie równowagi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafal

Witam od dłuższego czasu borykam się z zawrotami głowy i nogi mi się robią jak by z waty, towarzyszy mi to od około 2 lat ale przez ostatnie 3 miesiące jest tak że praktycznie nie ustępują zawroty wrażenie mam jak bym miał zaraz upaść, do tego wzrok zdaje mi się że może mieć coś z tym wspólnego bo jak patrzę dalej to się nasilaja zawroty, ale jak wypije z 3 piwa to zawroty ustępują, badania krwi moczu i Kału są w porządku, co to może być? Czy to oczoplas? Brak błędnika? Mieszkam aktualnie za granicą i jak przyjadę na urlop napewno udam się do lekarza, chce się dowiedzieć teraz tylko czy to nie zagraża mojemu życiu i zdrowiu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno tak stwierdzić, faktycznie jak przyjedziesz, to dokładnie się przebadaj. Warto odwiedzić w tym celu https://credomed.com/dla-pacjenta/  ponieważ mają specjalistów praktycznie z każdej dziedziny i zlecą ci kompleksowe badania. Nie ignorują objawów i korzystają z nowoczesnego sprzętu i metod diagnostycznych. Mojej mamie uratowali życie. 

Edytowane przez klamcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...