Skocz do zawartości
Forum

Dziwna przypadłość skóry głowy


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

piszę, ponieważ chciałbym się dowiedzieć, czy ze skórą mojej głowy jest coś nie tak. Zawsze miałem tendencję do wysuszania się włosów i łupieżu. Mimo wszystko, jakieś pół roku temu postanowiłem pobawić się w zapuszczanie włosów. Zadbałem wówczas o włosy bardziej, niż kiedykolwiek. Postarałem się o zdrową dietę, suplementy, picie dużej ilości płynów dobre- naturalne odżywki, naturalny szampon, herbaty ze skrzypu i pokrzywy, suszarka z zimnym nawiewem- pomyślałem o wszystkim. Ogólnie przez te zabiegy stan moich włosów się poparwił znacząco- brak łupieżu, włosy się błyszczą i układają, nie są suche, tylko delikatne. Ale zauważyłem, że pewien rodzaj suchości na skórze głowy pozostał. Jeżeli bym się mocniej podrapał, do zdrapałbym małe ilości białego naskórka. Podobnie wygląda kwestia brwi. 

Czy jest to jakiś rodzaj genetycznej przypadłości, choroby, czy czegoś takiego? Moje włosy wyglądają bardzo zdrowo, skóra nie swędzi, ale pewna sucha warstwa wciąż jest. co byście polecali? Zrobiłem chyba już dosłownie wszystko, żeby włosy były zdrowe. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...