Skocz do zawartości
Forum

Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Chciałam zapytać o testy owulacyjne. W poprzednim cyklu zaczęłam je stosować. Wykonywałam je wieczorem. Były pozytywne od 18 dnia cyklu. Ostatni pozytywny był najmocniejsza linią. W tym cyklu, wykonuję je dwa razy dziennie. Wykonuję je w południe i o godzinie 19. Pozytywny wynik otrzymałam 16 dnia cyklu. 3 dni wynik był pozytywny w południe i wieczorem, choć w południe linia była mocniejsza trochę. (Skąd ta rozbieżność?) Rozbieżność rośnie gdyż 4 dzień test w południe znów był pozytywny, wieczorem już negatywny. Dziś jest 5 dzień pozytywnego testu po południowym badaniu i zapewne wieczorem znów wynik będzie negatywny... Nie wiem co o tym sądzić. Testy wykonuję po dwa o każdej porze, wychodzą tak samo. W drugim dniu pozytywnego testu pojawiło się również dwa razy spore plamienie, o barwie lekko brązowo-rozowej, konsystencja nierozciągliwa. Do tej pory moje miesiączki nie były zbyt regularne. Stwierdzono jak to powiedziała moja pani doktor trochę policystyczne jajniki. W pierwszą ciążę zaszłam po trzech latach starań... Wiem że testy przy zaburzeniach mogą wychodzić różnie, ale okres od trzech miesięcy pojawia się regularnie. I testy pozytywne w tamtym miejscu również wypadły w podobnym czasie. Chciałabym w nie wierzyć.. Jak długo może wychodzić ogólnie test pozytywny? Skąd rozbieżności w porach dni? Bardzo proszę o pomoc, Pozdrawiam, Anna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...