Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość s...m

Seks a ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość s...m

Witam serdecznie, Chciałam zapytać o testy owulacyjne. W poprzednim cyklu zaczęłam je stosować. Wykonywałam je wieczorem. Były pozytywne od 18 dnia cyklu. Ostatni pozytywny był najmocniejsza linią. W tym cyklu, wykonuję je dwa razy dziennie. Wykonuję je w południe i o godzinie 19. Pozytywny wynik otrzymałam 16 dnia cyklu. 3 dni wynik był pozytywny w południe i wieczorem, choć w południe linia była mocniejsza trochę. (Skąd ta rozbieżność?) Rozbieżność rośnie gdyż 4 dzień test w południe znów był pozytywny, wieczorem już negatywny. Dziś jest 5 dzień pozytywnego testu po południowym badaniu i zapewne wieczorem znów wynik będzie negatywny... Nie wiem co o tym sądzić. Testy wykonuję po dwa o każdej porze, wychodzą tak samo. W drugim dniu pozytywnego testu pojawiło się również dwa razy spore plamienie, o barwie lekko brązowo-rozowej, konsystencja nierozciągliwa. Do tej pory moje miesiączki nie były zbyt regularne. Stwierdzono jak to powiedziała moja pani doktor trochę policystyczne jajniki. W pierwszą ciążę zaszłam po trzech latach starań... Wiem że testy przy zaburzeniach mogą wychodzić różnie, ale okres od trzech miesięcy pojawia się regularnie. I testy pozytywne w tamtym miejscu również wypadły w podobnym czasie. Chciałabym w nie wierzyć.. Jak długo może wychodzić ogólnie test pozytywny? Skąd rozbieżności w porach dni? Bardzo proszę o pomoc, Pozdrawiam, Anna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amin

A jakich używasz testów? Bo ja używam testera z apką na telefon Afrodyta Smart i jest mega dokładny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...