Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość b...1

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość b...1

Witam, od ponad 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne Qlaira. Od kilku mcy pojawiają się u mnie krwawienia miedzy miesiączkowe. Byłam oczywiście u ginekologa, cytologia, wymaz oraz badania usg nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Pierwsze pytanie, co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Ginekolog zaproponował zrobienie przerwy w braniu tabletek. Drugie pytanie odnośnie tego tematu brzmi: Dziś wezmę 26 tabletkę z opakowania, więc zostaną jeszcze 2 placebo. Czy po zakończeniu tego opakowania, mogę odstawić tabletki, biorąc pod uwagę fakt, że w dniu 21 brania tabletki, czyli 21 dniu cyklu współżyłam. Czy wtedy zachowana jest ochrona przed ciążą? Nie będzie to porównywalna sytuacja do tej, gdy pominęłabym pierwsza tabletkę cyklu? Dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sonia

Prosze zajrzeć na stronkę Naturalna Płodność. Wszystkie moje wątpliwości zawsze znikają po poczytaniu artykułów z tego portalu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amin

To może pomyśl o jakiś innych metodach, ja używam wkładki silikonowej diafragma caya jest w pełni bezpieczna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...