Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...1

Witam, byłam wczoraj w 26dniu cyklu ogólnie mam cykle 31-33dniowe. Zgłosiłam się do lekarza ze względu na ból w nocy,a że mam dwie torbiele endometrialne na lewym jajniku łacznie mają 7cm myślałam,że coś z nimi jewt cos nie tak. Okazało się że doszla torbiel czynnościowa 1cm oraz dodatkowo na prawym jajniku torbiel krwotoczna. Dodatkowo powiedział że endometrium ma 17mm. Dostałam tabletki anty. I mam już zaplanowaną laparoskopię w kwietniu. Staramy się o dziecko już 1,5roku. Nie daje mi spokoju te 17mm endometrium i czy coś z tego może być w tym cyklu? Nie mam dzieci, mam 28lat. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kolesiówa

Przy nieregularnych cyklach nie zaplanujecie dziecka bez monitora cyklu. Polecam Cyclotest MyWay. U mnie się udało, później dałam siostrze, jest obecnie w ciąży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Autor
16 minut temu, Gość kolesiówa napisał:

Przy nieregularnych cyklach nie zaplanujecie dziecka bez monitora cyklu. Polecam Cyclotest MyWay. U mnie się udało, później dałam siostrze, jest obecnie w ciąży

Tylko,że w tym cyklu bylam u lekarza i powiedział ze 2-3dni będzie owulacja. Używałam testów owu ale to nic też nie dalo. Bylam na droznosci jajowodow sa drozne i teraz pewnie trzeba te torbiele usunac. Niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amin

Podczas starań o ciążę polecam zel prefert jest swietny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...