Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...7

Witam! Przychodzę z dosyć nietypowym pytaniem, które od paru dni nie daje mi spokoju. W poniedziałek ( 18 stycznia ) pierwszy raz współżyłam z chłopakiem - używaliśmy prezerwatyw, a nawet dwóch po kolei, żeby było bezpieczniej. Nie doszło do wytrysku ani w prezerwatywie, tym bardziej we mnie lub na mnie. Mój cykl trwa ok 30/31 dni. Owulację miałam prawdopodobnie 10,11 dnia cyklu, ponieważ tylko wtedy śluz był bardzo przeźroczysty i ciągnący. Ostatnią miesiączkę miałam 24 grudnia i trwała ok 7 dniu. To co najbardziej mnie martwi, to twarda ścianka w pochwie. Nie jestem w stanie włożyć za bardzo tamponów, ani palca, ponieważ czuję twardą, opuszczoną ściankę. W środku mam wrażenie, że wszystko jest opuchnięte. Mam tak od wtorku, ponieważ wtedy zaczęłam się panicznie przejmować, że może jednak doszło do zapłodnienia. Od tego dnia nie mogę spać, brzuch boli cały czas i mam mdłości, prawdopodobnie przez ogromny stres. Czasem bolą mnie jajniki, choć zdarzało mi się to przed okresem. Jestem kompletnie niespokojna, zestresowana, stąd moje pytanie - co to może być? Bardzo liczę na drobną pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alina

Panika. A zamiast prezerwatyw to lepiej diafragmę Caya zamów. Jest zdecydowanie lepszym i pewniejszym zabezpieczeniem mechanicznym niż prezerwatywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amin

Zrób test i będziesz wiedziała, warto monitorować cykl np z testerem ze śliny afrodyta jest bardzo dokładny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...