Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przychodzę z dosyć nietypowym pytaniem, które od paru dni nie daje mi spokoju. W poniedziałek ( 18 stycznia ) pierwszy raz współżyłam z chłopakiem - używaliśmy prezerwatyw, a nawet dwóch po kolei, żeby było bezpieczniej. Nie doszło do wytrysku ani w prezerwatywie, tym bardziej we mnie lub na mnie. Mój cykl trwa ok 30/31 dni. Owulację miałam prawdopodobnie 10,11 dnia cyklu, ponieważ tylko wtedy śluz był bardzo przeźroczysty i ciągnący. Ostatnią miesiączkę miałam 24 grudnia i trwała ok 7 dniu. To co najbardziej mnie martwi, to twarda ścianka w pochwie. Nie jestem w stanie włożyć za bardzo tamponów, ani palca, ponieważ czuję twardą, opuszczoną ściankę. W środku mam wrażenie, że wszystko jest opuchnięte. Mam tak od wtorku, ponieważ wtedy zaczęłam się panicznie przejmować, że może jednak doszło do zapłodnienia. Od tego dnia nie mogę spać, brzuch boli cały czas i mam mdłości, prawdopodobnie przez ogromny stres. Czasem bolą mnie jajniki, choć zdarzało mi się to przed okresem. Jestem kompletnie niespokojna, zestresowana, stąd moje pytanie - co to może być? Bardzo liczę na drobną pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...