Skocz do zawartości
Forum

Poradnia psychologiczno pedafogiczna


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pytanie. W październiku składałam za namową nauczycielki dokumenty do poradni psychologiczno pedagogicznej w celu postawienia diagnozy. Dziecko jest w zerówce. Dokumenty wypełniłam i oddałam nauczyciele, która powiedziała że oni wszystko dostarczą do poradni. Moje pytanie to ile się tak czeka na taką wizytę ? Mieszkam w mieście gdzie jest około 100 tyś mieszkańców. Do tej pory cisza, zero odzewu. Dodam jeszcze, że gdy dostarczyłam dokumenty to na następny dzień zamknęli przedszkole, bo się okazało, że wychowawczyni dziecka i inne przedszkolaki mają koronawirusa i wróciliśmy do przedszkola dopiero po miesiącu. Czy to możliwe że tak długo się czeka na wizytę czy po prostu przez tą sytuację nauczycielka nie wysłała tych dokumentów? 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem aż tyle się nie czeka, albo więc nauczycielka nie złożyła, albo z powodu pandemii nie ma komu pracować w poradni i wszystko lezy nieruszone. W każdym razie proponuje do poradni zadzwonić i się dowiedzieć czy dokumenty w ogóle zostały złożone. Z tego co wiem samodzielnie tez można to zrobić, nie musi składać ich nauczyciel.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...