Skocz do zawartości
Forum

Co to oznacza, gdy mężczyzna szuka mojej atencji?


Gość Alinka

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gość incel napisał:

że skoro nie może być pożądany seksualnie bo jest płcią brzydką to chce chociaż jakiś rodzaj przychylności

Ale ja go pożądam, choć tego zbytnio nie okazuję. Chcę wiedzieć na pewno, co on czuje.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość incel napisał:

czuje takie podbudowanie ego

to akurat chce czuć autorka tematu, lub mieć większą pewność, żeby nie nasrać sobie w relacjach w miejscu pracy

 

Godzinę temu, Gość Alinka napisał:

Jak w powyższym pytaniu. Co to może oznaczać, gdy chodzi o kolegę z pracy?

Atencja, zależy co masz na myśli. Poza tym podałaś tak mało info. że niewiadomo co napisać. Wg mnie to jest badanie tego czy on Ci się podoba i nie potrafi zrobić kroku, lub się obawia, lub nie dajesz mu znaku przyzwolenia lub on tego nie umie odczytac. Lub nudzi mu się, lub....

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość ...ON napisał:

to akurat chce czuć autorka tematu, lub mieć większą pewność, żeby nie nasrać sobie w relacjach w miejscu pracy

 

Atencja, zależy co masz na myśli. Poza tym podałaś tak mało info. że niewiadomo co napisać. Wg mnie to jest badanie tego czy on Ci się podoba i nie potrafi zrobić kroku, lub się obawia, lub nie dajesz mu znaku przyzwolenia lub on tego nie umie odczytac. Lub nudzi mu się, lub....

Nie chcę narobić sobie problemów w pracy. Nie szukam podbudowania swojego ego. 

W skrócie:

- patrzymy sobie długo (nieprzyzwoicie długo) w oczy

- chce ze mną cały czas rozmawiać, a jak ktoś inny zagaduje, od razu stara się mnie włączyć w rozmowę

- skraca dystans fizyczny (np. ostatnio stanął blisko mnie)

- czasem zagaduje (byle zagadać)

- rumieni się przy mnie

- jest szarmancki, dżentelmeński

- kupił mi kawę ostatnio

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość ka-wa napisał:

Bardzo duży, bo wgląda na flirt, który może przerodzić się tylko w romans, jeśli jesteście w związkach. 

A jak jesteśmy singlami i on nic więcej nie robi? W sensie: nic poza pracą? Lubi działać powoli, nie jest pewien moich uczuć, czy po prostu nie lubi mnie aż tak?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Alinka napisał:

A jak jesteśmy singlami i on nic więcej nie robi? W sensie: nic poza pracą? Lubi działać powoli, nie jest pewien moich uczuć, czy po prostu nie lubi mnie aż tak?

może bać się odrzucenia, nie jest pewny siebie, albo nie zależy mu jakoś przesadnie. Daj mu jakiś znak, zapytaj go o to wprost. Tylko nie gadaj o uczuciach...uspokój się kobieto. 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość on.. napisał:

może bać się odrzucenia, nie jest pewny siebie, albo nie zależy mu jakoś przesadnie. Daj mu jakiś znak, zapytaj go o to wprost. Tylko nie gadaj o uczuciach...uspokój się kobieto. 

 

Jaki znak? Patrzę mu dość długo w oczy... Czasem przelotnie dotykam. Ogólnie zbliżamy się do siebie powoli. Mam nadzieję, że dobrze odczytuję jego sygnały.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...