Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mary

Wizyta u psychiatry obawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mary

Odkąd jestem umówiona do psychiatry odczułam w pewnym sensie ulgę że w końcu sięgnęłam po jakąś pomoc. Od tego czasu również poczulam się trochę lepiej, objawy które mnie martwily i dobijały trochę przystopowały. Teraz się zastanawiam czy nie przyjdę do psychiatry i nie zbyje mnie po tym jak powiem ze jest lepiej. Mam wrażenie ze mój mózg broni się przed świadomością że jest ze mną coś nie tak. Co do problemów to według mnie trochę taka osobowość borderline, w pewnym sensie depresja którą staram się ukryć przed światem zewnętrznym, problem ze snem, obsesyjne myśli itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Ja czułam strach przed wizytą j miałam wrażenie że jest gorzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłaś 2 bardzo podobne wątki, teraz nie wiadomo w jakim się udzielać. Nie wiem jaki jest cel, ale to nie jest dobry pomysł 😕

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mary
9 minut temu, Javiolla napisał:

Założyłaś 2 bardzo podobne wątki, teraz nie wiadomo w jakim się udzielać. Nie wiem jaki jest cel, ale to nie jest dobry pomysł 😕

Czyli uważasz że pójście do psychiatry nie jest dobrym pomysłem > 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałam tego, napisałam, że zakładanie niemal takich samych wątków nie jest dobrym pomysłem. Już odpisałam w jednym wątku, proszę przeczytać moją wypowiedź i teraz mam się powtarzać w drugim 🤔 ? Nie wiem, w którym temacie mam pisać tak naprawdę 😕

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...