Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwy jest okres w ciąży? Witam. Jestem okropnie zmartwiona. Przejdźmy do sedna. 19 sierpnia był mój ostatni stosunek którego się obawiam po dzień dzisiejszy. Nie mam pewności ze nie jestem w ciąży. Bardzo się stresuje tym faktem. Wykonałam szereg testów ciążowych w rożnym odstępie czasu, wszystkie okazały się być negatywne. Od września w każdym miesiącu miałam krwawienie jednak było krótkie I mało obfite (w listopadzie i październiku dostałam krwawienie z tygodniowym opóźnieniem (brałam gorące kąpiele i herbatka z malwy) we wrześniu było 3 dni wcześniej czyli 5 września i w grudniu tez jakoś dzień wcześniej. Teraz 5 miesiączka po stosunku spóźnia się już 9 dni wykonałam dzisiaj test ciążowy jednak wynik negatywny. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć czy jest prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży ? Mam wrażenie ze mój brzuch się powiększył jednak nie wyglada jak na 22 tydzień ciąży. Proszę o jakaś odpowiedz bardzo się denerwuje i stresuje przez cała sytuacje.

Odnośnik do komentarza

No właśnie mam wrażenie ze to problem sierdzi w mojej glowie. Ale sam fakt ze nie mam tej miesiączki powiększony brzuch to jakieś stukanie przelewanie w brzuchu jest okropnie stresujące i mnie jeszcze bardziej to nakręca. Raczej wszystkie testy nie mogły się pomylić ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...