Skocz do zawartości
Forum

Nadal ją kocham


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 5 miesiecy temu, zerwała ze mną dziewczyna. Po 3 latach zwiazku w jednej z kłótni powiedziała, że to koniec. Probowalismy to odbudować, ale nic z tego nie wyszło. Problem w tym, że nie mogę się z tym pogodzić. 5 miesiac, a ja nadal o niej myślę bez przerwy. Myśli, że ma kogoś doprowadzają mnie do szału.. Nie wiem kompletnie jak już sobie z tym radzić. Mam myśli samobójcze i nie mam chęci poznawania kogoś nowego mimo prób, nawet nie klei się rozmowa z nowo poznanymi dzoewczynami. Prosze o jakieś wskazówki

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość ka-wa napisał:

To była toksyczna miłość, dlatego nie możesz pogodzić się z rozstaniem, powinieneś korzystać z terapii. 

Kochać się tych co tak naprawdę kochają i wiedzą co to słowo znaczy. Ktoś kto jest zauroczony i mu się wydaje że kocha to się da wyczuć i nic nie poradzisz. Nie wszyscy są łasi na miłość udawaną. Nie każdy to kupuje, i nie lechta swoje ego plebsem udawanym zakochanie. 

1,kochac to znaczy szanowac!!!!!!! 

2, _//_//_  nie ranić, nie udawać!!!!!! 

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Z miłości ludzie glupieją. 

Pokolenie cyber zjębów nam rośnie i nic się w tej kwestii nie zmieni. 

Kochają bo mylą życie z simsami. 

Wzoruja się na memach, nie znając przesłania i znaczenia słów które używają. 

I na sprawa, większość nie umie kochać, bo to jest im nie znane wogole, to takie jak powiedzieć chcesz kromke chleba ? smutne ale prawdziwe. 

Zdrowe pokolenie co coś z tym słowem się utorzsamiaja bo rozumieją to rozumieją nawet blachy przekaz, chcesz kromke chleba? ale to rzadkość. 

Malo jest mądrych ludzi, za to dużo szybko uczących się, aby zaliczyć. (paniusie) i dalej łac wodę że kocha i musi się targac. Na życie. Zdrowy człowiek bierze na klatce i idzie dalej. Chory będzie rozkminial i jeszcze usprawiedliwial. Są tacy vo szantazuja bo tak wygodniej, no ale cóż takie pokolenie cyber zjebow mamy. Za to coraz mniej dobrych psychologów. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Michał> skoro z powodu dziewczyny masz myśli samobójcze to wnioskuję, że bardzo źle u Ciebie z poczuciem własnej wartości-prawda? Masz prawdopodobnie tendencję do uzależniania się od innych, samoocenę prawie zerową i ogólne problemy w zawieraniu znajomości oraz utrzymywaniu relacji. Potrzebujesz terapii. Pomyśl o tym poważnie. Możesz zapisać się na NFZ do poradni zdrowia psychicznego. Psychiatra przepisze Ci leki, a na pierwszej wizycie poproś go o skierowanie na terapie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2021 o 19:50, Gość Michał napisał:

Witam, 5 miesiecy temu, zerwała ze mną dziewczyna. Po 3 latach zwiazku w jednej z kłótni powiedziała, że to koniec. Probowalismy to odbudować, ale nic z tego nie wyszło. Problem w tym, że nie mogę się z tym pogodzić. 5 miesiac, a ja nadal o niej myślę bez przerwy. Myśli, że ma kogoś doprowadzają mnie do szału.. Nie wiem kompletnie jak już sobie z tym radzić. Mam myśli samobójcze i nie mam chęci poznawania kogoś nowego mimo prób, nawet nie klei się rozmowa z nowo poznanymi dzoewczynami. Prosze o jakieś wskazówki

Michał, wskazówka dla ciebie to terapia. Nie masz co na siłę się spotykac z innymi dziewczynami jeżeli najpierw nie zrobisz porzadku w swojej głowie po rozstaniu. Moze najpierw pomyśl o tym że gdyby między wami było wszystko ok. to byście się nie rozstali. A rozsatliście się bo na pewno z jej strony uczucie się wypaliło. Więc jak sobie wyobrażasz bycie z kimś na siłę. Nie można nikogo na siłę zatrzymac przy sobie bo to już nie jest miłość. Gdybyście zostali razem i ona by się męczyła i z czasem ty też. A taka męczarnia nie jest dla nikogo dobra. Na pewno oprócz kłotni która roztrzygnęła o końcu związku, coś się wcześniej zadziało że do tej kłotni doszło i do rozstania. Więc teraz skup się tylko na sobie, na swojej codzienności a przede wszystkim przyszłości. To były 3 lata, a może przez to rozstanie dojdziesz do wniosku że tylko 3 lata. Pomyśl że rozstanie po dłuższym czasie w związku w którym nie ma wzajemnej miłości jest torturą, a ludzie z czasem zupłenie na siebie obojętnieją gdy im na sobie nie zależy. I w tym związku pewnie byłoby tak samo. Lepiej że teraz jak później. Po prostu nie byliście dla siebie tymi odpowiednimi. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Tendencja do ekonomiczności środków językowych - Polega ona na oszczędności środków językowych w  danej wypowiedzi. Dazy do jej skracania (minimalna ilość  słów – maksimum treści) . Można posłużyć się paroma przykładami takimi jak : zawodówka , ekonomik, ogólniak, gastronomik , odzieżówka lub ZUS. 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...