Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Przed świętami miałam dostać miesiączkę . Spóźniała mi się kilka dni i odczuwałam lekki ból w okolicy prawego jajnika . 3 stycznia dostałam silnego bólu podbrzusza i musiałam jechać na pogotowie . W szpitalu okazałości idę, że miałam cystę, która pękła i wywołała ból i brak miesiączki. Po wizycie w szpitalu pojechałam na wizytę u ginekologa, który przypisał mi tabletki na wywołanie miesiączki. Doszedł do wniosku, że płyn, który został sam się wchłonie. Podczas badania USG u ginekologa okazało się, że mam jeszcze jedną cystę jednak małą. Lekarz kazał mi brać tabletki na wywołanie miesiączki przez 6 dni, a kiedy dostanę miesiączkę mam wziąć pierwszą tabletkę antykoncepcyjną ( akurat na tej wizycie się zdecydowałam ) Miesiączkę dostałam po dwóch tabletkach i od razu wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną ( zastanawiałam się czy dobrze zrobiłam ) Okres trwał 8 dni i na początku był bardzo jasny pod koniec bardzo ciemny . Dwa dni po skończeniu się miesiączki po stosunku z partnerem zauważyłam lekkie krwawienie . Cały czas czuje taki dyskomfort w podbrzuszu jakbym miała miesiączkę i cięgle występuje lekkie krwawienie w bardzo jasnym kolorze . Przy wysiłku czuje także ból w okolicy prawego jajnika. Czy powinnam iść znowu do ginekologa czy to normalne i wszystko się unormuje ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...