Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 29.12.2020 roku miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki. Skończyła się 4.01.2021 roku. Według ginekologa u którego byłam 7.01.2021 roku miałam owulację. 9.01.2021 roku uprawiałam seks z mężem bez zabezpieczenia. Skończył we mnie. Cztery dni później zaczęłam się dziwnie czuć. Byłam osowiała, zmęczona. Później byłam wrażliwa na zapachy. Od wczoraj czyli 17.01.2021 roku boli mnie lewy jajnik. Dzisiaj 18.01.2021 roku zaczęło mi się robić słabo, mam dziwny smak w ustach, zawroty głowy. Czy to może być ciąża? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość k...7 napisał:

Dzień dobry. 29.12.2020 roku miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki. Skończyła się 4.01.2021 roku. Według ginekologa u którego byłam 7.01.2021 roku miałam owulację. 9.01.2021 roku uprawiałam seks z mężem bez zabezpieczenia. Skończył we mnie. Cztery dni później zaczęłam się dziwnie czuć. Byłam osowiała, zmęczona. Później byłam wrażliwa na zapachy. Od wczoraj czyli 17.01.2021 roku boli mnie lewy jajnik. Dzisiaj 18.01.2021 roku zaczęło mi się robić słabo, mam dziwny smak w ustach, zawroty głowy. 

Dzisiaj nadal kręci mi się w głowie, to robi mi się słabo. Odczuwam pieczenie i ból podczas oddawania moczu. Mam stan podgorączkowy 37.5 stopni C. 

Czy to mo,e być ciąża?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...