Skocz do zawartości
Forum

Czerwony penis


Gość Altan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Po seksie oralnym przez tydzien mialem piekący penis i zaczerwieniony. Udalem sie do urologa, stwierdzil ze to nic takiego ale na wszelki wypadek przepisal mi Doksycyline. Po kuracji postanowilem nanwlasny koszt sprawdzic czy wszystko gra i po 7 dniach od zakonczenia kuracji zrobilem test na kile z krwi i hsv, chlamydie pcr z mocz, rzezaczke pcr z moczu, mykoplazmy i rzęsistek pcs z moczu, dodatkowo jeszcze chlamydie z krwi igg i igm. 

Wszystko negatywne i bylo to rok temu. Przez ten rok co jakis czas wyskakuje mi zaczerwienienie penisa, dodatkowo pobolewa mnie krotkotrwale jadro. Postanowilem po raz kolejny zrobic badania, byc moze poprzednie byly bledne. 

Kila z krwi, z moczu pcr chlamydie, rzezaczke, mykoplasmy i rzesistek, dodatkowo candida z krwi. Znowu wszystko negatywne. 

Tydzien temu zaatakowalo mnie mocniej, penis caly czerwony i lekkie pieczenie. 

Nie mam parcia na mocz, bolu przy oddawaniu moczu, wydzielin, zapachow. 

Nie mam pojecia co zrobic, pojde do lekarza i co mi powie, w koncu badania negatywne... 

Odnośnik do komentarza

Dziękuje bardzo za jakąkolwiek odpowiedź. 

Przejrzałem zdjecia i najbardziej podobne sa te z kandydozy ale właśnie problem lolega na tym, ze wykluczylem to w momencie badań z krwi, nie wykryto żadnego z rodziny candida. Zaczynam podejrzewać, ze z tymi badaniami cos jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...